Wpis z mikrobloga

Co prawda najlepiej zarządzane państwa świata są zarządzane przez kobiety (choćby Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia)

@svickova:
1. teraz są zarządzane w pewnej części przez kobiety, ale kiedy te kraje budowały swoja pozycję było inaczej

Również: na wykopie nie ma seksizmu, odcinek 2137

2. wykop to nie jest zbiorowym umysłem więc pisanie że jest/nie jest seksistowski nie ma sensu
  • Odpowiedz
@Fobiczek: Jeżeli jesteś dumny z takich "osiągnięć" mężczyzn jak wprowadzenie niewolnictwa, to raczej nie mamy o czym dyskutować xD. A co do osób podatnych na manipulację, to jednak większość wyborców Konfederacji to mężczyźni:)
  • Odpowiedz
@svickova: w ilu krajach istniało niewolnictwo, a w ilu rządzili faceci? ty jesteś w pełni rozumny? mówisz o niewielkim odsetku państw. poza tym na pis, lewice czy ko na pewno #!$%@? głosują osoby mniej zmanipulowane xDDDD
  • Odpowiedz
wykop to nie jest zbiorowym umysłem więc pisanie że jest/nie jest seksistowski nie ma sensu


@RamzesXIII: ale ona pisała że wykop jest seksistowski tylko że na wykopie jest seksizm. Dostrzegasz różnicę?
  • Odpowiedz
teraz są zarządzane w pewnej części przez kobiety, ale kiedy te kraje budowały swoja pozycję było inaczej


@RamzesXIII: Królowa Wiktoria zbudowała olbrzymie imperium całkiem sprawnie.
  • Odpowiedz
@void1984: Królowa Wiktoria samodzielnie nic nie zbudowała, nie miała na funkcjonowanie ówczesnego imperium dużo większego wpływu niż dzisiaj ma Elżbieta II nad UK, nie odmawiam im charyzmy czy charakteru, ale pisanie że "zbudowała olbrzymie imperium" wydaje mi się przesadne. To powiedziawszy chciałbym zaznaczyć że nie uważam że kobiety zupełnie nie nadają się do rządzenia, tylko komentarz @svickova dotyczący państw zarządzanych przez kobiety wydawał mi się na tyle ignorancki, że
  • Odpowiedz
@svickova: jakbym miał pisać do każdego komentarza typu "baby to idiotki", "faceci to świnie", "homoseksualizm to zaraza" i "wykopki to seksistowskie korwinistyczne spierdoxy" to bym musiał tylko to w życiu robić
  • Odpowiedz