Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

812

Frustrat - jest tyle bezsensownej nienawiści

Mężczyzna przejeżdżając obok mnie samochodem pokazał mi środkowy palec. Odjechał dalej na parking. Podszedłem do niego i zrobiłem pamiątkowe zdjęcie. Okazuje się, że w niektórych ludziach jest tyle bezsensownej nienawiści. Mogliby zrobić coś dobrego dla innych, albo przynajmniej nie emanować złą ene

zawisza
zawisza
z
youtube.com
dodany: 03.06.2026, 09:36:43
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kierowcy
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Tablica rejestracyjna
musze_miec_konto_zeby_widziec
z tablica-rejestracyjna.pl
  • 78

Komentarze (183)

najlepsze

zawisza
zawisza
Autor
03.06.2026, 09:43:28 via Wykop
  • 329
Personalizowane tablice i wiadomo z kim mamy do czynienia.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MarciNo75
MarciNo75
03.06.2026, 15:26:27 via Wykop
  • 140
@zawisza: Za każdym j... razem. Jeszcze nie zadrzyło się, żebym poznał kogoś ze spersonalizowanymi i był normalny.
  • Odpowiedz
TheTostu
TheTostu
03.06.2026, 15:37:32 via Wykop
  • 139
@MarciNo75: 1000zł wywalić do śmieci tylko po to, żeby ludzie mogli łatwiej zapamiętać jak zgłaszają na psy. To nie wróży dobrze.
  • Odpowiedz
MarciNo75
MarciNo75
03.06.2026, 15:25:10 via Wykop
  • 235
Wprawdzie zrobił z siebie kompletnego idiodę, ale za to napędził konfiturze wyświetlenia i dał zarobić pieniądze xD

Podwójny frajer xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mitchumi
mitchumi
04.06.2026, 13:59:21 via Wykop
  • 1
@MarciNo75: a te 4 p---y co cię minusują na tę chwilę :DDDDDD
  • Odpowiedz
zawisza
zawisza
Autor
03.06.2026, 09:41:22 via Wykop
  • 197
Pasażerce ewidentnie wstyd. Typ zero samokrytyki i jeszcze chce żeby publikować jego słowa.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

To_The_Moon
To_The_Moon
03.06.2026, 16:37:18 via Wykop
  • 16
@KingaM: dlatego kobietami tak łatwo manipulować co robią mediami kręcąc korbą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To_The_Moon
To_The_Moon
04.06.2026, 12:42:10 via Wykop
  • 1
@Amogus213769: znam takie, na tyle kiepskie, że dziani i przystojni Polacy się nimi nie interesowali i jedyne co im zostało to Niemiec i faktycznie taki Niemiec średniej jakości będzie lepszy niż polak gorzej jakości, ale to nie zmienia faktu, że fajni Polacy, dziani, przystojni i po prostu dobrzy ludzie do ciebie nie podbijali i pozostała emigracja.

To jak faceci którzy w Polsce nie przyciągają do siebie fajnych kobiet (a takie
  • Odpowiedz
wlukasik
wlukasik
03.06.2026, 15:35:16 via Wykop
  • 133
To jest przykład rosyjskich wpływów na naszą kulturę. Tak się nie zachowują cywilizowani ludzie. Ego, pozycja społeczna, STATUS POSIADANIA >>>> obiektywna racja. Urażona duma menela.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jack_
jack_
03.06.2026, 15:51:01 via iOS
  • 15
@epicentrum_chaosu: Majtczaka też się tylko czepiają?
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
04.06.2026, 06:52:05 via Wykop
  • 9
@wlukasik: Nie rosyjskich wpływów tylko wschodniej kultury. Polakom z zachowania bliżej do Rosjan, Białorusinów, Ukraińców itd aniżeli do zachodu europy.
  • Odpowiedz
g-c-m
g-c-m
03.06.2026, 11:22:54 via Wykop
  • 79
Ja tam miałem ostatnio tez okazję natrafić na kompletnego buca.
Wina trochę po mojej stronie bo po starannym otwarciu drzwi by nie przywalić w jego auto gdy je puściłem sprężyna w drzwiach otworzyła je szerzej i te puknęły jego auto.
Na szczęście 2-3cm odległości nie dały szansy by drzwi się rozpędziły na tyle by coś zrobić plus gumowe ochraniacze na moich drzwiach więc jego samochodowi nic się nie stało.
Ale zamiast zwrócić mi uwagę to
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pablo_see
pablo_see
03.06.2026, 15:42:48 via Wykop
  • 47
@g-c-m: Jak trafisz kiedyś jeszcze takie co się powołuje na rzekome znajomości w policji, to odpowiedz, że chętnie się dowiesz więcej bo biuro spraw wewnętrznych będzie bardzo zainteresowane.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
03.06.2026, 16:07:03 via Wykop
  • 8
a tam miałem ostatnio tez okazję natrafić na kompletnego buca.


@g-c-m: Ludzie na drogach ogólnie są bucami.
  • Odpowiedz
Darson666
Darson666
03.06.2026, 14:55:11 via Android
  • 58
Co za żałosny, mały człowiek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

paveua
paveua
03.06.2026, 21:52:01 via Wykop
  • -1
@Darson666: no ten w aucie też trochę...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lobo
lobo
05.06.2026, 07:52:31 via Wykop
  • -1
@Darson666: A czego się po francy spodziewasz :)
  • Odpowiedz
Vates
Vates
03.06.2026, 15:36:35 via Wykop
  • 56
Tam ktoś siedzi obok typa i udaje, że jej nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ezekiell0
ezekiell0
03.06.2026, 18:15:43 via Wykop
  • 32
@Vates: ja bym całe życie udawał, że mnie nie ma przy takim typie.
  • Odpowiedz
solidna-opinia-polityczna
solidna-opinia-polityczna
solidna-opinia-polityczna
04.06.2026, 20:46:47 via Wykop
  • 0
@ezekiell0: Ja to bym nie był z takim typem. Widocznie łobuz, ale mocno kocha.
  • Odpowiedz
dwaplusdwatocztery
dwaplusdwatocztery
dwaplusdwatocztery
03.06.2026, 15:26:07 via Wykop
  • 50
wiecie dlaczego taki frustrat?
podjechał do apteki bo łodyga nie staje i dostał mandat więc niezadowolony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mareksa666
mareksa666
mareksa666
03.06.2026, 16:35:26 via Wykop
  • 12
@dwaplusdwatocztery: raczej po wazelinę żeby go nie piekło
  • Odpowiedz
franciszekkimono
franciszekkimono
franciszekkimono
03.06.2026, 20:40:56 via Android
  • -2
@dwaplusdwatocztery: @mareksa666 wy jesteście prawdziwymi idolami, skoro takie fakty o nim wiecie.
PS. Nie wiedziałem, że ma prawko.
  • Odpowiedz
Badmojo
Badmojo
Badmojo
03.06.2026, 15:58:47 via Wykop
  • 44
Sie dziad za duzo psow naogladal i mysli ze jest franc maurer :D
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WesolyLudwiczek
WesolyLudwiczek
03.06.2026, 20:55:16 via Wykop
  • 3
@Badmojo: Ewidentnie pomylił rzeczywistość z planem filmowym filmu gangsterskiego...
  • Odpowiedz
geringxes
geringxes
geringxes
03.06.2026, 11:03:24 via Wykop
  • 41
W1 Frajer
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

VibeUK
VibeUK
VibeUK
03.06.2026, 16:18:27 via Wykop
  • 7
@geringxes: W1 FRANCA
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4476
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3258
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2221
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2059
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
1908
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochodoza
  • #polskiedrogi
  • #stopcham
  • #patologiazmiasta
  • #warszawa
  • #heheszki
  • #polska
  • #samochody
  • #kierowcy
  • #polsat
  • #policja
  • #parkowanie
  • #patologiazewsi
  • #prawo
  • #wroclaw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking