Wpis z mikrobloga

śmiejemy sie że p0lka szuka męża i ojca dla swojego czarnego dziecka wśród Polaków xd


@Pawel993: Przyznam, że akurat to zrozumiałe, bo nikt nie chce utrzymywać obcego dziecka. Dla kobiety też byłoby poniżeniem (zależy akurat od tego, jak kobieta byłaby otwarta) utrzymywanie cudzego dziecka z innego małżeństwa.
Aczkolwiek to dla mnie nie usprawiedliwia bezsensownego rasizmu.
@blablaelotrzydwazero: Nie jestem pewien czy to rasizm. Na wykopie ludzie uwalniaja swoje frustracje i nienawidza wszystkich. Jak kogos boli ze musi tyrac by znalezc sobie dziewczyne bo nie jest atrakcyjnym obcokrajowcem to przyjdzie tu i sie troche wyzyje. A poza tym prawda jest taka ze polscy faceci sa na koncu lancucha pokarmowego i nikt sie nad nimi nie jakos nie lituje wiec czy mozna oczekiwac tego samego od nich? Swiat byl
@blablaelotrzydwazero: rasizm to niesprawdzalna teoria, tu chodzi o prawo współmierności, wychowywani byliśmy w przyzwyczajeniu do facet i kobiety o tych samych kolorach skóry a bambo to był jakiś koleszka co się go widziało raz na jakiś czas przypadkiem więc jak taki mieliśmy ustanowiony porządek rzeczy to niech się dziewczyny nie burzą za to że dostają po dupie od innych za burzenie ich światopoglądu. Takie zachowania na dużą skalę nie mają sensu
Nie jestem pewien czy to rasizm. Na wykopie ludzie uwalniaja swoje frustracje i nienawidza wszystkich. Jak kogos boli ze musi tyrac by znalezc sobie dziewczyne bo nie jest atrakcyjnym obcokrajowcem to przyjdzie tu i sie troche wyzyje. A poza tym prawda jest taka ze polscy faceci sa na koncu lancucha pokarmowego i nikt sie nad nimi nie jakos nie lituje wiec czy mozna oczekiwac tego samego od nich? Swiat byl i jest