Wpis z mikrobloga

@aret: Nie zaprzeczę, że jest np. rasizm wobec białych np. w środowiskach lewicowych (przynajmniej widzę takie wpisy lewicowców sugerujące to np. "whites are immune to racism"), czy w skrajnych przypadkach w RPA. Jestem zdania, że ludzie powinni zrozumieć, że nie kolor skóry decyduje o tym, czy człowiek jest dobry, czy zły.
@blablaelotrzydwazero: wiesz właśnie najśmieszniejsi są tacy biali, a już szczególnie jak żyją w Polsce i chcą się bratać z czarnymi jak to oni nie walczą z rasizmem. Bo wśród czarnych wyjdzie na scenę taki Chris Rock i powie że jest różnica pomiędzy Afroamerykanami a n-word i cały skecz zrobi wokół tego jak n-word to podludzie i robią im złe imię.

A btw polka i mokebe to żaden argument bo z erazmusów
Najbardziej jaskrawym przykładem jest śmianiesię w barbarzyński sposób z małego dziecka mieszanej rasy (np. takie epitety, jak "ork z WoW" itp.)


@blablaelotrzydwazero: Moment, czyli kręcenie bęki to już przejaw dyskryminacji? Czyli #!$%@?ć lewaków, którzy śmieją się z tego, że religie są głupkowate XD
Ech, tak jak mówiłam, jestem za wolnością słowa. Tym samym stwierdziłam fakt, że wykopki mają problem z rasizmem.


@blablaelotrzydwazero: Jeśli śmianie się z murzynów jest rasizmem, to tak samo śmianie się z katoli, jest antykatolicyzmem.

Co mamy z tego typu rasizmem i anty-religijnością zrobić? Hm?
PS: To ciekawe, ze zwracasz uwagę na rasizm części wykopków, ale nienawiść do katolików innej części - ignorujesz