Wpis z mikrobloga

Szukając czegoś ciekawego do czytania z SF, natknąłem się na takie oto dzieło https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4534/robot Muszę przyznać, ze nie spotkałem się chyba nigdy z tak pozytywnymi recenzjami i stąd pytanie, czy ktoś z Was czytał i czy to jest faktycznie tak genialna pozycja?
#ksiazki #ksiazka #lubimyczytac #czytajzwykopem #fantastyka #scifi #sciencefiction #ebook #ebooki #pytanie #kiciochpyta #matrix
contrast - Szukając czegoś ciekawego do czytania z SF, natknąłem się na takie oto dzi...

źródło: comment_15910170455jUxU8tfoimYN4QVq5ifuF.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@contrast: Czytałem dwukrotnie, raz w najntisach, raz w okolicach 2010. Faktycznie jest genialne, ale trzeba uważać. Jeśli podejdziesz do tego z pozycji "ależ to musi być wybitne", możesz się zderzyć ze zbyt wygórowanymi oczekiwaniami. Ja sobie tak zepsułem "Idiotę" Dostojewskiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@contrast: Genialna na pewno nie jest, ale za to genialnie jest napisana.
Jedna z tych książek, które warte są przeczytania nawet jeśli nie dla fabuły, to dla warsztatu twórcy.
Sposób prowadzenia narracji, monologi bohatera, tematyka dialogów i użyte słownictwo, świadczą o niesamowitej erudycji autora i czyta się to po prostu świetnie.

Co do samej fabuły muszę przyznać, że mnie nie porwało, ale naprawdę w tym konkretnym przypadku to w ogóle
  • Odpowiedz