Wpis z mikrobloga

Jak tak patrze na amerykańskich policjantów z tych zamieszek to sami badassowcy.
Potężne chłopy, kazdy umiesniony a nawet jak jest gruby to widać że jest zwinnym silnym grubasem.
Nawet kobiety w policji tam są mocno zbudowane.
A w Polsce to mam wrażenie, że policjanci wygladają jakby wiatr miał ich połamać, a komizmu dopełniają te malutkie kacze policjantki 50 kg wagi.
#policja #usa #minneapolis #mikrokoksy #takaprawda
I.....o - Jak tak patrze na amerykańskich policjantów z tych zamieszek to sami badass...

źródło: comment_1590999792w9Q1ietTRlwTXxPGdi1syE.jpg

Pobierz
  • 19
A w Polsce to mam wrażenie, że policjanci wygladają jakby wiatr miał ich połamać, a komizmu dopełniają te malutkie kacze policjantki 50 kg wagi.


@ImInLoveWithTheCoco: ... nie wiem jak jest w USA, ale w PL na ulicę musi trafić każdy. Większość których widzisz to ludzie którzy marzą o karierze w Policji w IT, CLK, czy o pracy za biurkiem przy papierkach, a rzuca się ich do patroli, żeby poznali smak roboty
@ImInLoveWithTheCoco:
U nas to zależy też od jednostki. Przygotowuje osoby do selekcji mundurowych i zdecydowana większość to faktycznie bieda. Według mnie oczywiście, bo mam trochę inne postrzeganie
"sprawności" czy siły. Wymogi są jakie są.
Za to byłem kilka razy w jednostce SPAPu w Krk i miałem przyjemność poznać i współpracować z kilkoma gościami z AT. I tutaj już sytuacja wygląda zupełnie inaczej, bo to silne postawne chłopy i do tego mega
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@ImInLoveWithTheCoco: Nie wiem jak dokładnie jest jeżeli chodzi o policję ale był kiedyś na wykopie artykuł jak wojskowi pokazywali różnice między szkoleniem w Polsce a USA. W USA wypasione siłownie, różnorodna dieta która każdy może skomponować pod siebie uzupełniona ogólnodostępnymi odżywkami białkowymi i kreatyną na koszt kompanii. W Polsce grochówka i pompki xD podejrzewam, że różnice między akademiani policyjnymi mogą być podobne