Wpis z mikrobloga

Od dzieciństwa moim marzeniem jest wejść w posiadanie Volkswagena Dolittle, zwanego też Beetle lub Garbusem 2.0. Zobaczyłem go w wieku 6 lat w gazetce z samochodami i od tamtej pory postawiłem sobie za cel, że wejdę kiedyś w posiadanie tego pięknisia. Wiem, że laski raczej na niego nie polecą i że koledzy będą się śmiać, ale mam to w #!$%@? i za rok jak zgromadzę fundusze to kupuję ( ͡º ͜ʖ͡º) Czy na sali są mireczki, którzy mieli okazję już kierować tym cudeńkiem? Jakie wrażenia?
#volkswagen #auta #samochody #pytanie #garbus #motoryzacja
mateusz-bylinski - Od dzieciństwa moim marzeniem jest wejść w posiadanie Volkswagena ...

źródło: comment_1590761200pRROWxYxtd53s7pmK0GLoQ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mateusz-bylinski: technicznie to jest vw golf iv, tyle że jest ładniejszy i droższy, a jako typowo babskie auto również częściej zmęczony życiem
bardzo często był parowany z dwulitrową benzyną więc można się spodziewać niezłej dynamiki i raczej takiego sobie spalania, 115 koni w silniku z ośmiozaworową głowicą sprawia że to przyjemne wozidełko, ale demon szybkości toto nie jest
ale jak ci się podoba to spoko auto
  • Odpowiedz
@mateusz-bylinski: Kumpel miał takiego. 2.0 w automacie z USA.. znaczy jego ojciec, ale on tez jeździł. Super fura.. dużo miejsca w środku solidna, taki czołg wręcz nawet. Sam nawet chciałbym i też zawsze mi się podobał mimo że to bardziej kobiece auto.
  • Odpowiedz