Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 270
@mirek_86: imo trochę brutalne karać kogoś za głupotę innych ale póki nic nie dotnie policjantów to wciąż będą czuli się bezkarnie
  • Odpowiedz
@mirek_86: Trochę to dziecinne ale to chyba jedyny sposób. Policja jest po to aby chronić społeczeństwo a nie bezpodstawnie d---------c. Jeśli każda profesja potrafi strajkować to teraz każdy normalny policjant tez powinien stanąć po stronie ludzi a nie rządzących i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
Czy ty masz 16lat?


@lubie_p--o: łatwo się dowiedzieć. Dadza twojemu kumplowi 200zl i watpie by trzymał mordę na kłódkę. Chyba ze nikt nie wie ze masz policję w rodzinie. Ale do tego tez można dojść


@NickciN: czyli masz 16 lat xD
  • Odpowiedz
@mirek_86: I co, miałbym zwolnić dobrego pracownika tylko dlatego, że ma w rodzinie kogoś,kto pracuje w policji w jakiejś wsi pod Białymstokiem? Może lepiej poprzestać na fajnych postulatach typu odmrożenie gospodarki, dobrowolny zus, obniżka podatkow, czy odpowiedzialność majatkowa urzędnika, a takie z takimi pierdami nawet sie nie wychylać? Wpaść na to mógł tylko jakiś bezmózg, który firme widział gdy jechał obwodnicą miasta
  • Odpowiedz
@lubie_p--o: Myślisz, że nikt nic nie wie. Może twój sąsiad jest znajomym znajomego który zna szefa. Może nikt nie wie gdzie twój stary pracuje. Może nikt nie zwolni rodzinę policjanta i to był głupi żart. To jest gdybanie. Twój stary cie zastrasza, bo już mu protestanci nie wystarczą skoro wstawiasz urojenia o hackowaniu komputera?
@Kryspin013: Nie wiem o co ci chodzi. Skoro ktoś pojechał na protest, dostał gazem
  • Odpowiedz
Dziwi mnie fakt, że nie widzicie tego.


@NickciN: oczywiście zdarzą się Janusz biznesu. Zakładam jednak, że mimo wszystko przedsiębiorcy w większości będą mieli #rigcz. A twoje metody poszukiwania policjantów w rodzinie po prostu brzmią śmiesznie:

  • Odpowiedz
@nairoht: @SweetStud: ale sie spinacie. Jakbym to ja miał kogoś wywalać a pewnie nikt w Polsce nie zostanie wyrzucony z takiego powodu. Napisałem co myślę, mimo to nie uważam że tak będzie. Nawet nie wierze, że te protesty długo potrwają. Skończą się szybciej niż się zaczęły bo Polacy mają w dupie co się dzieje z tym krajem. @SweetStud: przejrzyj swoją tablicę gościu xD takie wysrywy co
  • Odpowiedz