Wpis z mikrobloga

@mirek_86: I co, miałbym zwolnić dobrego pracownika tylko dlatego, że ma w rodzinie kogoś,kto pracuje w policji w jakiejś wsi pod Białymstokiem? Może lepiej poprzestać na fajnych postulatach typu odmrożenie gospodarki, dobrowolny zus, obniżka podatkow, czy odpowiedzialność majatkowa urzędnika, a takie z takimi pierdami nawet sie nie wychylać? Wpaść na to mógł tylko jakiś bezmózg, który firme widział gdy jechał obwodnicą miasta
@lubie_piwo: Myślisz, że nikt nic nie wie. Może twój sąsiad jest znajomym znajomego który zna szefa. Może nikt nie wie gdzie twój stary pracuje. Może nikt nie zwolni rodzinę policjanta i to był głupi żart. To jest gdybanie. Twój stary cie zastrasza, bo już mu protestanci nie wystarczą skoro wstawiasz urojenia o hackowaniu komputera?
@Kryspin013: Nie wiem o co ci chodzi. Skoro ktoś pojechał na protest, dostał gazem i pałą
@nairoht: @SweetStud: ale sie spinacie. Jakbym to ja miał kogoś wywalać a pewnie nikt w Polsce nie zostanie wyrzucony z takiego powodu. Napisałem co myślę, mimo to nie uważam że tak będzie. Nawet nie wierze, że te protesty długo potrwają. Skończą się szybciej niż się zaczęły bo Polacy mają w dupie co się dzieje z tym krajem. @SweetStud: przejrzyj swoją tablicę gościu xD takie wysrywy co wypisujesz to dawno