Wpis z mikrobloga

@mirek_86
@NickciN
Jasne, i jako jedyni, ktorzy przynosza wyplate do domu rzuca ta prace. Tym bardziej beda tam siedziec z podkulonym ogonem, bo jakos beda musieli utrzymac siebie i rodzine. Pomysl tak debilny na zasadzie zemsty nie patrzac na dalsze konsekwencje dzialan.
  • Odpowiedz
koncertu fragmenty z transseksualną prowadzącą


@mirek_86: no i potem zdziwko będzie jak w sądach pracy będą płacili odszkodowania za dyskryminację. Nie sądzę, że prawdziwi przedsiębiorcy to aż tacy idioci. Raczej ta garstka Januszy co im się wydaje, że życie to poligon.
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: Nie chce. Jestem pewny, że do tego nie dojdzie.
Teraz ci coś uświadomię. W instytucjach państwowych, zwłaszcza za rządów PIS stołki są rozdawane za kolesiostwo, lojalność, pracę na rzecz partie a nie interesu publicznego. Czemu tutaj takie wzburzenie wywołał zwykły post który prawdopodobnie nie ma racji bytu i co chwile mnie wołacie jakbym nawoływał do zabijania a nikt tak się nie burzy o stołki partyjne. Przecież TVP teraz jest
  • Odpowiedz
#!$%@? to może oprzytomnieja


@NickciN: no jak nie chcesz jak namawiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czemu tutaj takie wzburzenie wywołał zwykły post który prawdopodobnie nie ma racji bytu i co chwile mnie wołacie jakbym nawoływał do zabijania a nikt tak się nie burzy o stołki partyjne


@NickciN: Bo akurat jest wrzucony post. O nepotyzm w spólkach skarbu państwa czy na stanowiskach państwowych oburzenie trwa
  • Odpowiedz