Wpis z mikrobloga

Rozczulająca jest ta formuła prawackich programów "publicystycznych" dystrybuowanych na wRealu czy nCzas.
Jest prowadzący foliarz który stawia jakąś śmiałą tezę (zwykle rzekomo popieraną przez jakiegoś lekarza / biznesmena wyklętego przez środowisko), a po drugiej stronie jest foliarz wyższego levelu, który dopowiada ciekawostki, rzuca niesprawdzonymi bredniami i autoryzuje głupoty rozpowszechniane przez pierwszego.
I dwóch ignorantów potem sobie przez cały program robi nawzajem loda, podbijając stawkę coraz większymi bredniami.

Niczym to się nie różni od tak wyśmiewanej przez wszystkich #tvpis - tam też zaprasza się znanych dzbanów, żeby przytakiwali głupotom które są rozpowszechniane zgodnie z linią polityczną.

#bekazprawakow #konfederacja #bekazpodludzi #foliarze
advert - Rozczulająca jest ta formuła prawackich programów "publicystycznych" dystryb...
  • 83
Trochę wkurza mnie to, że środowisko Konfederacji jest reprezentowane przez takie quasi-foliarskie kanały. Co prawda na Mediach Narodowych czy WRealu24 można czasem posłuchać wartościowych wywiadów (np. z Mentzenem), to jednak zahaczanie o spiski czy propagandę antyszczepionkową mocno obniża jakość tych mediów.
Póki co to ty walczysz z chochołem twierdząc, że akurat ta dziedzina nauki jest przesycona ideologią. To jak twierdzenie, że ludzie badający wpływ fal elektromagnetycznych na zdrowie człowieka zostali przekupieni przez wielkie koncerny telekomunikacyjne. Tutaj też tak jest? Ktoś przekupuje tych ludzi?


@JaTuTylkoOgladamObrazki: No dobra widzę że idziesz tą samą drogą.

A więc kończąc dyskusję z mojej strony:

- nauka której topowe periodyki można strollować wyssanymi z palca, absurdalnymi artykułami (przecież