Wpis z mikrobloga

typie nie napinaj się tak, w Polsce powiatowej 3,5k może być uznane za spoko wynagrodzenie

I nie chwal się zarobkami, jeśli to jest źródło twojej wartości to kiepsko


@DestroDevil: Tyle, że to właśnie było w zapyziałej Polsce powiatowej. I serio. Ja się nie chwalę. Ja się żalę a przy okazji próbuję pokazać, że wbrew propagandzie sukcesu nie jest tak różowo.
  • Odpowiedz
nigdzie nie napisałem że uważam że to spoko. Chodziło mi o trzeźwo ocenę że zarabiający w Polsce 3.5k netto to nie jest najniżej sytuowany pracownik tylko coś więcej. Myślę że to szczególnie istotne w obecnych czasach kiedy jakość człowieka ocenia się po tym ile zarabia, wtedy należy ogarniać te pułapy i ogarniać że 3.5k to nie jest tak najgorzej.


@stan-tookie-1: No i to jest właśnie smutne. Jeśli ogarnięci ludzie w
  • Odpowiedz
@Pryksryk: ja pracuję ponad 10 lat. W IT 3500 zł nie dają nawet osobom bez doświadczenia. W księgowości też płacą więcej, a wymagania są zerowe.


@DOgi: ODKRYŁ JEDEN PROSTY SPOSÓB JAK PODNIEŚĆ MEDIANĘ WYNAGRODZEŃ W KRAJU O 2000PLN. RZĄD GO NIENAWIDZI.
  • Odpowiedz
@Antidotum119: po pierwsze primo to różowe paski ustawiają pedały co chcą oglądać xzynes fujary.

Po drugie primo nie każdy jest inteligentny i potrafi planować swój rozwój.

I tak, wielu ludzi to nie przeszkadza i tak sobie żyją w swoich
  • Odpowiedz
@Annaroth

po pierwsze primo to różowe paski ustawiają pedały co chcą oglądać xzynes fujary.


No nie wiem, ja tam ustawiłem różowy pasek z innych względów ¯_(ツ)_/¯ to jest taki "easy mode" w Internecie. Gdy pytasz o coś, potrzebujesz rozwiązać jakiś problem to zlatuje się banda stulejarzy którzy staną rzęsach żeby pomóc bo widząc różowy pasek podświadomie myślą że mają chociaż cień szansy na posmyranie cipy
  • Odpowiedz
To czemu dzbany robią jakieś kursy na widlaki czy łopate i #!$%@?ą fizycznie za grosze zamiast iść do it i księgowości?


@suqmadiq2ama: bo do IT czy w księgowości trzeba myśleć, liczyć i używać głowy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GARN: no wiadomo ze jak robisz w firmie to w polsce ok. 5 jest minimum ale jak chce ci sie na 2 tyg wyjezdzac do niemiec czy jakies holandii to juz 3x wiecej nie ma problemu.
  • Odpowiedz
@trgf to już zależy, jak ktoś lubi to co robi, ma już zaspokojone potrzeby materialne to nawet bym polecal żeby się zastanowić nad trwaniem w takim stanie zamiast trqceniem życia żeby zdobywać więcej kasy niż się potrzebuje.
  • Odpowiedz
@kinesin1000: Co ty za bajki opowiadasz? skończyłem kurs na elektryka dla dorosłych 3 semestry(te same egzaminy końcowe co zawodówka na elektryka) + uprawnienia E plus jakiś staż w serwisie spawarek i z trudem znalazłem robotę przy instalacjach teletechnicznych za 1800, i to z dalekimi dojazdami i dałem sobie z tym spokój, nie pisz bredni bo jeszcze ktoś w to uwierzy.
  • Odpowiedz