Wpis z mikrobloga

chyba nigdy nigdzie nie pracowałaś co?


@Pryksryk: ja pracuję ponad 10 lat. W IT 3500 zł nie dają nawet osobom bez doświadczenia. W księgowości też płacą więcej, a wymagania są zerowe.
  • Odpowiedz
@Pryksryk

chyba nigdy nigdzie nie pracowałaś co?


Pracuję na etacie od ponad 3 lat, w tej chwili mam 5k, pozdrawiam

@DestroDevil

19 w nicku to chyba wiek, skoro nie wiesz jak w Polsce wygląda rozkład wynagrodzeń ()


19 w nicku jest totalnie z dupy, podobnie jak różowy pasek pod avatarem.
Wiem jak wygląda rozkład wynagrodzeń, nie pisałem "Nie wierzę że ludzie tyle zarabiaja" tylko "Nie wierzę że ktoś
  • Odpowiedz
  • 56
@DOgi tak tak, dają średnia krajowa osobom bez doświadczenia. A głupie ludzie zamiast iść do księgowości to na kasy do biedronek za 3500 ale brutto idą.
  • Odpowiedz
@DestroDevil:
Średnia krajowa jest przecież mocno zaniżona. Koperty, praca na czarno, brak uwzględnienia JDG itp.
GUS opiera wyliczenia na takich frajerach jak ja (XD) którzy rocznie grube dziesiątki tysięcy oddają przy przekształcaniu brutto w netto. Normalnie taka kasa została by w kieszeni, ale więksi pracodawcy nie robią takich lewizn niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3500 to pensja magazyniera jak się z nudów w jedną czy dwie soboty
  • Odpowiedz
@pwone: Co Ty #!$%@? 1900 netto to minimalna, ale na to chyba się godzą desperaci albo ludzie którzy chyba tylko chcą wegetować, bo nie sposób z takich pieniędzy się utrzymać by godnie żyć (nie mówię tu bo zaraz powiesz, ale można mieszkać w starym PRL-owskim mieszkaniu i żyć za 100 miesięcznie - tu Cie zaskoczę coś takiego to nie życie) nie ma mieszkać KOMFORTOWYCH poniżej 1,5 tys żeby żyć w normalnym
  • Odpowiedz
@Llukaszszz:
Studenci w sklepach, ochrona, panie sprzątające. Tak mi się wydaje, nie wiem, bo bardzo ciężko kogoś takiego spotkać. Mówię o realnej minimalnej, bo minimum na umowie i drugie albo trzecie tyle w kopertę to oczywiście.

Nie wierzę, że ktoś może być całe lata na rynku pracy i mieć minimalną.
  • Odpowiedz