Wpis z mikrobloga

@DOgi: Wymagania są zerowe? To czemu dzbany robią jakieś kursy na widlaki czy łopate i #!$%@?ą fizycznie za grosze zamiast iść do it i księgowości?


@suqmadiq2ama: Właśnie dlatego, że są po zawodówce i nie mają studiów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wyk0pek95:

Studenci w sklepach, ochrona, panie sprzątające. Tak mi się wydaje, nie wiem, bo bardzo ciężko kogoś takiego spotkać. Mówię o realnej minimalnej, bo minimum na umowie i drugie albo trzecie tyle w kopertę to oczywiście.


100 razy minimalna w kopercie od razu, ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
@przyjacielsen:

Po trupach, którym imputujesz, że są narkomanami


kolego, skoro siebie określasz mianem trupa i zarzucasz mi że to właśnie twoim kosztem spełniam swoje marzenia to ciężko mi do tego podejść na serio, wolę założyć że ćpiesz a nie na trzeźwo takie bzdury wypisujesz.
  • Odpowiedz
chyba nigdy nigdzie nie pracowałaś co?


@Pryksryk: W Polsce w 2009 studiując zaocznie zarabiałem 4000 netto. Uważałem, że to gówno a nie pieniądze więc wybrałem inną ofertę pracy za granicą.

Skoro wy 11 lat później uważacie że 3,5 k jest spoko to znaczy, że Polska się stacza a statystyki dotyczące cen i zarobków tworzą jakąś ułudę dobrobytu, w którą nie wiedzieć czemu
  • Odpowiedz
@trgf nigdzie nie napisałem że uważam że to spoko. Chodziło mi o trzeźwo ocenę że zarabiający w Polsce 3.5k netto to nie jest najniżej sytuowany pracownik tylko coś więcej. Myślę że to szczególnie istotne w obecnych czasach kiedy jakość człowieka ocenia się po tym ile zarabia, wtedy należy ogarniać te pułapy i ogarniać że 3.5k to nie jest tak najgorzej.
  • Odpowiedz