Wpis z mikrobloga

@Antidotum119: Czemu fikołek? Projektujesz mosty a nie umiesz sobie wyobrazić że można uważać 5k za słabe osiągnięcie i jednocześnie widzieć, że ludziom ciężko dojść do takiej wypłaty? Pierwsza lepsza osoba po socjologii dostanie tyle w korpo i to szybciej niż po 5 latach w korpo więc serio nie wiem czym się jarasz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DOgi: nie trzeba byc ogarnietym ja sie #!$%@? znam na elektryce

@waskizlo: kto powiedzial ze kierownicze? #!$%@? duzo godzin bo akurat taki projekt byl. Dluzej byl tak nie robil tylko pisze ze to nie sa jakies niewiadomo jakie pieniadze dla elektryka.
  • Odpowiedz
To jest jako wada czy jako zaleta?


@Antidotum119: ten obrazek jest z dupy. Średnio elektryk wyciąga 10k. Znam 3, mają tyle roboty, że biorą tylko największych i jak mają dobry miesiąc i same kontrakty od firm to i po 20k podchodzą. Choć taka kumulacja rzadko, co nie zmienia faktu, że 10k mają zawsze.
  • Odpowiedz
@Antidotum119: ja to w ogóle zgadzam się z tą babką z europarlamentu, że za 6 tysięcy netto albo mniej to pracuje debil albo złodziej. Za tyle ledwo da się wyżyć, nawet iphona nie kupisz w najlepszej wersji bo wyszedł, tylko musisz odkładać na zakupi.
  • Odpowiedz
@niochland: W tym memie jest dużo prawdy tylko ty nie rozumieszXD Jak starzy mają fabrykę to taki Oskarek wygrał życie i nikt na niego nie będzie srał w robocie. Natomiast reszta dzieciaków nie dość, że ma starych alkoholików to jeszcze w robocie taki Oskarek bd na nich najeżdżał. XD
  • Odpowiedz