Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@smk666: Na szczęście nie muszę tego oglądać, bo tam nie mieszkam. Tam jest więcej kwiatków. Ostatnie piętro bloku, nad mieszkaniem jest stryszek. Gdzie robi zakręt CO? W stryszku zasilanie zmienia się w powrót? A TAKI WAŁ. Pajęczyna na suficie z rurek. Aż mnie zagotowało jak o tym pomyślałem.
@Armo11: @500xa4: @Kresse: O bulwa xDDDD. mam dom jednnorodzinny i powiem szczerze, że wcale nie jest lepiej xDDD Jak mi rura #!$%@?ła w zeszłym roku, to serio myślałem że się zapłacze... W tym roku coś wieszałem, czujnik piszczał wszędzie. Myślę "a #!$%@?, no w takim miejscu to kabla nie pociągnoł ojciec, nie ma bata". Zgadnijcie kto musiał później kable od puszki na nowo kłaść...
są często spoko pod względem lokalizacji i organizacji osiedla (zieleń, szkoły, sklepy) lepszej niż deweloperka. nie samego bloku jako budynku


@TYMB4Rk007: Zieleń? Masz na myśli ogólnodostępne ławeczki pod blokiem i śmietniki czyli ulubioną miejscówkę wszelkiej maści meneli i sebixów? Przecież tego nie da się używać bo seba z karyną okupują. Zero parkingów. W nowoczesnym budownictwie każdy budynek ma swoją zieleń tylko dla mieszkańców o którą dbają. W nowoczesnym budownictwie sam decydujesz
@S-Type: na szczęście instalację elektryczną można bez większych przebojów wziąć i wymienić. Wklejone na tynk łączniki i gniazdka? Checked. Aluminiuniowe przewody w bawełnianej izolacji? Checked. Druciarskie naprawy podpalonych odcinków? Checked. Moc przyłączeniowa na żenująco niskim poziomie? Checked.
to chyba jakies biuro czy inne pomieszczenie gospodarczo firmowe, kto wstawia takie rolety na chacie...


@mamtukonto:
Ja miałem te #!$%@? verticale w wynajętym mieszkaniu. Gówno straszliwe, zasłania parapet że nawet kwiatka nie postawisz, uniemożliwia otwarcie szeroko okna bez zwijania i hałasuje na wietrze przy uchyle. Zdemontowałem w #!$%@? i kupiłem zwykłe plisy.