Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Plan dnia na jutro:
7:00 - pobudka, rozciąganie i 1 obwód (pompki itp)
7:30 - bieganie z ziomeczkiem 3km
8:00 - zimny prysznic na pełnej piździe
8:20 - czytanie książki (1 godzinę)
10:00-11:00 - spacer po lasach z piesełem
11:00-18:00 szukanie pracy, czas dla siebie i innych
18:00 - trening siłowy
19:30 - ćwiczenia korekcyjne
20:00 - medytacja (20 minut)
20:30 - zapamiętać 10 nowych słówek angielski + przeczytać 2 artykuły i zrozumieć
#rozwojosobisty #medytacja #zimnyprysznicchallange


  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@starypryk: zależy jaka to będzie praca, ale na trening i bieganie zawsze znajdę czas. Natomiast zdecydowanie częściej będę spał poniżej 6h zapewne, bo mało czasu dla siebie będzie. Od dłuższego czasu śpię po 6.5-9h i jest zajebiście
@GalNoname: bardzo szkodzisz sobie niewysypiając się. Powinno się spać 7-8 godzin około. Natomiast jak sypiasz poniżej 6h to jest bardzo nie zdrowe, nie warto. Jak ja tak wstanę kilka razy pod rząd to później pół dnia czuje się jak zombie. Staram się, by spać minimum 7h. Także pamietaj - rozwijaj się ale NIE KOSZTEM SNU, nie warto tracić zdrowia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukasj: Czytałem książkę Matthewa Walkera pt. "Dlaczego śpimy" i po przeczytaniu jej też się przeraziłem. Od listopada zacząłem mieć na prawdę paranoję na punkcie prawidłowej długości snu. Nawet jak czasami musiałem taki dzień, że chcąc nie chcąc spał bym 5.5h to czułem w środku rozpacz, że zmarnuję dzień, xd będę zmęczony itp, a kiedyś regularnie zdarzało mi się spać po 3-5h.
Widzę dużą poprawę w dobrostane psychicznym po przespaniu tych 7-9h.
@GalNoname: dlatego jeżeli coś robisz to pamiętaj - NIE KOSZTEM SNU ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeżeli masz za mało czasu dla siebie, to zmniejsz sobie ilość rzeczy którą robisz, ale pamiętaj też o odpoczynku, bo jak nie będziesz miał odpoczynku to za jakiś czas po prostu #!$%@? wszystko zniechęcony i tyle. Odpoczynek i odpowiednia ilość snu są bardzo ważne, by zachować równowagę.