Wpis z mikrobloga

@klamkaodokna: nie zrozumiesz... Jak masz dziecko (i jesteś człowiekiem zdrowym psychicznie i emocjonalnie) to Twoje szczęście przestaje mieć dla Ciebie znaczenie, liczy się szczęście dziecka. Nie traktuje robienia obiadu dla dziecka jako praca, natomiast jest mi smutno i się martwię jak nie zje obiadu a jak zje to się cieszę że dziecko najedzone.
Jakbym miał do wyboru: moje dziecko traci palec albo ja tracę obie ręce to od razu bym podwinął
@klamkaodokna: Dlatego podziwiam ludzio wychowujących dzieci, mimo że regularnie robie pojazdy po memicznych madkach, to jednak w głębi serca wiem, że mają przesrane na wielu płaszczyznach.

Nie wiesz nawet na kogo gówniak wyrośnie, mimo dania mu najlepszych wzorców i zapewnieniea spokojnego życia, może pójść w towarzystwo narkomanów, dziwek, ćpunów, a Ty nic z tym nie zrobisz, może też urodzić się socjopatą lub psychopatą.

To jest zawsze niepewna inwestycja która może przynieść
@Trybun_Plebejski: ale to jezeli dzieci hodujesz.
Jeżeli zalezy Ci na ich rozwoju i wychowaniu, to gierki o tv nie są zbyt dobrym wyborem.

Jednocześnie też wychowanie jest trudne i męczące. Nie ma co unikać mówienia o tym drugim.


@kooolega: kurcze, wlasnie wrecz się powinno ludzi uświadamiać, że jeżeli ktos chce dzieci wychowac, a nie jedynie odchować, to to jest sporo roboty i poświęcenia. Wiadomo, że nie tyljo, bo jest też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@klamkaodokna: normalnie, traktujesz to po prostu jak kolejny obowiązek, taki sam jak wyjście do pracy, wyjście z psem, zrobienie zakupów. Jasne, że to zajebiście męczy (szczególnie, jak jeszcze pamiętasz, jak to było bez dzieci), ale ja przynajmniej wychodzę z założenia że to kiedyś się skończy i że takie dziecko nauczyć trzeba będzie samodzielności, w on wtedy da ci spokój (sam to zaproponuje w większości przypadków, bo nie będzie chciał mieszkać z
zauwazasz ze jednak czegos brakuje. Po facetach widac wydawanie kasy na niepotrzebne #!$%@?, a baby no coz to juz kazdy widzi po kotach


@barszczowo: w punkt. A jak sie srają kociarze jak im o tym napisać pod kolejnym zdjęciem "kitku w roli Batmana" czy innych posranych pomysłach.
@klamkaodokna: Ano to mnie odpycha od dzieci, bo wiem że to taki mały ja, ale co z tego? Nawet gdyby był najspokojniejszym dzieckiem co tylko śpi to i tak musisz być (według mnie) dla niego wzorem. Jakby to wyglądało żebym poświęcał się graniu czy pracował od 8 do 17, mając dla niego tak mało czasu. To mnie tak przytłacza że nie mogę mieć dzieciaka. Ja bym musiał mieć dziecko mając 70lat,