Wpis z mikrobloga

@Pawolek: bo kot i piesek to zastepstwo dla dziecka, bez strachu o odpowiedzialnosc. Oni nawet nie ogarniaja czemu na swoje zwierzaki mowi ze to ich dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) a pozatym kundlarze i kociarze na wypoku totosamo co madki na fb. Dokladnie to samo nie #!$%@? umyslowe. Ten sam mechanizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mnichuy: to nie tak. Poprostu w pewnym momencie zalacza cisie mechanizm ze czegos brakuje, a te wsxystkie aktywnosci nie sa na tej plaszczyznie co opieka nad dzieckiem. W sensie ze nie da sie jednego drugim zastapic.
@barszczowo: Wiedziałem, że taki komentarz się pojawi. Jestem już w wieku, którego "nastoletni egoizm" nie obejmuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W pewnym wieku zalacza sie mechanizm i zauwazasz ze jednak czegos brakuje.


Niczego mi nie brakuje.

Po facetach widac wydawanie kasy na niepotrzebne #!$%@?, a baby no coz to juz kazdy widzi po kotach.


Można cię właściwie podsumować krótkim: ok boomer.
ale moje długo zasypiało po 23 a czasem pozniej; no i wstawanie w nocy, bo moja prawie zawsze chce, żebym to ja ją lulał/usypia). A to dalej nie wszystko. Tak, to jest abstrakcja.


@kooolega: no jak sobie dajesz dziecku wejsc na glowe to nie dziwne ze zmeczony
@barszczowo: Nie mówię że nie, dalej jesteśmy zwierzętami i nie da się telewizją wszystkiego zastąpić. Lecz w danym momencie ilość rzeczy które z których bym musiał zrezygnować dla dziecka i to dla partnerki której nie mam, jest za duża bym chciał o tym myśleć.
@klamkaodokna: pomyłka nie do Ciebie. A z czasem wolnym to masz racje. Jest dramat, jedynie jak dzieci śpią masz ta godzinę na dobę dla siebie i partnerki. Ale o chlaniu i cpaniu i oglądaniu filmów czy słuchaniu muzyki praktycznie możesz zapomniec
Dlatego podziwiam ludzio wychowujących dzieci, mimo że regularnie robie pojazdy po memicznych madkach, to jednak w głębi serca wiem, że mają przesrane na wielu płaszczyznach.


@Nudziarz-Spokojny: Często są madkami i mają przesrane bo tracą całkowicie swoje życie. I często jest to poniekąd ich wina bo całkowitą uwagę skupiają tylko na pokemonie porzucając wszystko co swoje. Widzę to obecnie po swojej siostrze, nie ma z nią żadnego tematu tylko wrzucanie zdjęć i
@klamkaodokna: To jeszcze nic pomysl ze taki bombelek zrobiony dla rozrywki kiedys bedzie cierpial.Mniej lub bardziej kiedys bedzie cierpial i bedzie musial umrzec.20-30minut rozrywki jaka daje seks to cierpienie dla kogos kto nawet nie istnieje
@juma777: u niektórych to chyba ten mózg wydziela tyle tych endorfin że gdzieś po drodze musiało #!$%@?ć termostat i dlatego stają się tak zafiksowani na punkcie swoich dzieci, że potrafią "robić" rocznemu dziecku urodziny na FB XDD