Wpis z mikrobloga

Mam w głowie swoistą czarną listę osób, które zrobiły mi w życiu krzywdę. Na pierwszym miejscu jest osoba, przez którą rozpadło się całe moje życie i spowodowało uszkodzenie psychiki za gówniaka (12 lat) do tego stopnia, że nie radzę sobie sam ze sobą, mam problemy z tożsamością seksualną, radzeniem sobie z emocjami i cały wachlarz zaburzeń osobowości z grupy F60 wg. ICD-10 (potwierdzone w psychiatryku po próbie samobójczej)

Często sobie wyobrażam, że porywam te osoby do jakiejś piwnicy, przybijam do ściany jak chrystusa do krzyża i znęcam się nad nimi psychicznie i fizycznie, wymuszając przeprosiny i doprowadzając do stanu aż zaczną z bólu błagać o śmierć. Rozliczam ich z każdej najmniejszej krzywdy jaką mi wyrządzili zadając im po stokroć większe cierpienie. Gdy uznam, że się nasyciłem, wypuszczam na wolność albo zabijam i palę nimi w piecu.

Gdyby mnie kiedyś za takie bestialskie zachowanie aresztowano to czy przeżycia z młodości będą okolicznością łagodzącą? Czy sąd będzie interesowało tylko to czego się dopuściłem? Ważny jest skutek czy może ważniejsza przyczyna, która doprowadziła do posunięcia się do ostateczności? A może jedno i drugie?
#przegryw #psychologia #psychiatria #ankieta #muzyka #zaoranamuzyka #feels #przemyslenia #polskamuzyka #polskirap #zaorany

P.S. nie słucham polskiego hip hopu ale Karramba ale "Vatos Locos Klan" to dla mnie świętość.

Skutek czy przyczyna? Co ważniejsze?

  • ważny jest skutek 20.0% (8)
  • ważniejsza przyczyna 12.5% (5)
  • ważne i jedno i drugie 20.0% (8)
  • idź się powieś zanim kogoś skrzywdzisz 47.5% (19)

Oddanych głosów: 40

z.....y - Mam w głowie swoistą czarną listę osób, które zrobiły mi w życiu krzywdę. N...
  • 19
@kovalek2: tyle to ja bardzo dobrze wiem. Niestety leczenie farmakologiczne, psycholodzy, psychiatrzy to jest bajeczka na dobranoc, a nie faktyczna pomoc. Produkujesz się jak idiota, musisz opowiedzieć o bardzo ciężkich przeżyciach wielu osobom po czym #!$%@? ci mówią prostą w twarz, że cię nie przyjmą na terapię bo za duże ryzyko, że znowu sobie krzywdę zrobisz. Zostałem olany po całej linii. Nie otrzymałem pomocy.

@Handy-1: widać masz ułożone życie i