Wpis z mikrobloga

  • 0
@Aryo w otwieraniu skrytki z poziomu aplikacji najlepsze są miny ludzi stojących w kolejce i rzucanie się na moją paczkę osoby, która stała przy panelu dotykowym i odbierała swoją przesyłkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: żeby nie było tak różowo to powiem, że rok czy dwa lata temu jak zamawiałem cokolwiek z wysyłką przez inpost to dostawałem SMSa z powiadomieniem i linkiem do kodu QR. Teraz dostaje tylko emaila, gdzie sam muszę pamiętać aby sprawdzać pocztę w telefonie, jak jest wiadomość to w linku brak kodu QR tylko ciąg liczb do wpisania ręcznego.
  • Odpowiedz
o czym ty mówisz?


@Bodzias1844: Kiedyś byla tu narracja, ze inpost jest do dupy a poczta spoko. Tak samo jak z Wrusem. Najpierw peirdolimy ze powinno sie wszystko zamykać, ze rząd za pozno reaguje, a pozniej. "Jak mogą nas zamykać"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamilsonik: ale co mi nie pasuje? XD napisałem już, że skoro komuś się to przyda to spoko, ale nie, musisz być dziesiąta osobą, która mnie woła i pisze to samo
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: #!$%@? wielcy fanboye inPostu a ta firma w 21 wieku nie umożliwia wypisania się z komunikacji mailowej i opt out z smsów, tylko musze filtry w Gmailu ustawiać i z operatorem się kontaktować. I już ktoś chyba zapomniał jak super obsługiwali korespondencję sądową ( ͡° ͜ʖ ͡°) to dobra firma, ale żaden orzeł innowacyjności, mają swoję wady i momentami trąci januszexem strasznym
  • Odpowiedz