Wpis z mikrobloga

@ZeT_:

Mi to jest nie potrzebne i zapewne rzadko komu jest, bo w większosci nie przychodzi wszystko jedneego dnia


No popatrz, a ja 3 tygodnie temu wpadłem na taki sam pomysł po tym, jak dwie paczki były w paczkomacie a dwie kolejne trafiły do punktu odbioru i zamiast do jednego paczkomatu musiał zasuwać w drugie miejsce i stać w kolejce po odbiór. Moje paczki dość często są rozdzielane na różne paczkomaty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TakiTaki: @kamilsonik: nie wiem czy jesteście ślepi czy jak, ale napisałem, że skoro komuś się przyda to spoko z więc z łaski swojej proszę mnie nie wołać, żeby napisać znowu to samo
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: Dawno to mogli wprowadzic. Pnadtto brakuje opcji podaj dalej do innego paczkomatu lub zakupy dla kogos robie i wkladam w paczkomat a ktos za pare godzin odbiera. Mogo by to kosztowac np 5 pln.
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: przy poprzednim numerze tel. dostawałem wszystko na smsa razem z kodem QR. Teraz nic nie dostaję i mimo kilku prób kontaktu z inpost nie wiem jak to włączyć. Po co mi aplikacja, po co utrudniać coś co było proste.
  • Odpowiedz