Wpis z mikrobloga

Propsowanie Brzoski który wypowiada się że jego pracownicy prawa do życia prywatnego to raczej nie mają i że powinni być gotowi non stop na każde wezwanie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bred_one: napisałem, że skoro komuś się przyda to spoko. Po #!$%@? mnie wołasz nie potrzebnie XD już mnie to denerwuje XD
  • Odpowiedz
@bred_one:

Z reguły aktywność tu polega na dyskusji


Z reguły jak się o czymś z kimś dyskutuje, to wypada przeczytać wszystko to co druga osoba napisała. Ja napisałem już, że skoro komuś się to przydaje to w porządku i tyle. A ty bezsensownie mnie wołasz żeby napisać tylko:

ale ty #!$%@? xd Sam mam tak często jak kolega @Logan00, więc nie mierz wszystkich swoją miarą, która zresztą coś
  • Odpowiedz
@chozi: No świetnie dyskusja z tobą wyglądała. Chciałem normalnie z tobą pisać, a ty jedyne co robiłeś to nie odpowiadałeś mi na moje argumenty, udawałeś, że ich w ogóle nie ma i mnie wyzywałeś jak tylko się dało. I ty mi mówisz, że jestem naczelnym trollem. Jesteś żałosny. Jedyne co mi odpisywałeś to rzeczy typu:

Jedynej matce jakiej możesz współczuć to twoja, ze musiała wysrac coś takiego, jak to co widzisz w lustrze xD

A teraz lulu, bo ci mama kieszonkowego nie da i nici z płyty kłebusia xD

Niegrzecznie chłopcze. Po raz kolejny jesteś niedobrym chłopcem xD

W szkole pewnie wszyscy bardzo cię
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: idealny przykład różnicy między prywatną firmą która musi szukać innowacyjnych rozwiązań i zwiększać jakość swoich usług żeby utrzymać się na rynku a państwowym gównem które służy tylko do przydzielania stołków swoim miernym ale wiernym
  • Odpowiedz
Paczkomaty sa swietne, multiskrytka super ale biorac pod uwage, ze czesto moje paczki sa rozcinane (podejrzewam poszukiwacza skarbow) to ciekawi mnie proces reklamacji jesli w dziurce nie bedzie tyle paczek ile powinno byc.
  • Odpowiedz
@chozi: No niestety jest to jedyna rzecz, którą umiesz napisać. Nawet nie da się zliczyć ile razy mi tak odpowiadałeś¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz