Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, czy według was to przypał jeździć kombiakiem (avant czy tam touring) w wieku gdzies tak między 22-26 lat? Mam okazje wymienić swojego sedana na 5 lat młodsze kombi w takiej samej kasie praktycznie (marka premium z 4 pierścieniami) tylko myśle czy ludzie się śmiać nie będą że kombi i gdzie rodzinka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Auto mi się podoba tylko opinia innych dobija () #motoryzacja #cokupic #audi
maikeleleq - Mirki i mirabelki, czy według was to przypał jeździć kombiakiem (avant c...

źródło: comment_1587902398RT1u7vSJbKZdoitc7L1QNy.jpg

Pobierz

Kombi, rzyg czy git?

  • Kombi jest spoko 72.5% (1083)
  • Kombi tylko dla rodzinek z purchlakami 27.5% (410)

Oddanych głosów: 1493

  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maikeleleq: kombi jest zajebiscie praktyczne, a dlugosci takiej samej co sedan (kiedys mi sie wydawalo inaczej).
Kombi ma taka mega zalete ze mozesz wozic dmuchany materac i pompke samochodowa i sobie kimac w lecie w bagazniku na jakims wypadzie. Potem jedziesz do knajpy zjesc, na basen i dalej trasa :)
  • Odpowiedz
(mówi fanatyk bmw),


@JSMaster: DZIEŃ DOBRY, PROSZĘ MNIE WYSŁUCHAĆ . MNIE JAKO FANATYKA BMW PODOBA SIEM TO AUDI TEŻ I MÓWI TO FANATYK BAWARSKIEJ MOTORYZACJI OD WIELU, PODKREŚLAM WIELU LAT.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: kombi to zajebioza, szczególnie jak jest usportowione. Jak ktoś może mieć tylko 1 auto to może mieć dylemat, ale u mnie zawsze nr1 będzie kombi ze względu na praktyczność. Przy drugim aucie można już trochę uwolnić fantazji. Moi kumple mają fajne autka, ale co do czego to jest "siema pomógłbyś mi coś przewieźć?" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także nawet się nie zastanawiaj!
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Kolego, dobra rada. Miej w dupie to, czy innym się podoba Twój samochód.

Jak dla mnie A4 wygląda znacznie lepiej w tym nadwoziu, niż sedan. Sedan w A3/A4 wygląda jak nieproporcjonalny kastrat dla emeryta do jeżdżenia na działeczkę. Dopiero A6/A8 to dobrze wyglądające sedany, a mistrzostwo świata to liftbacki A5/A7.
  • Odpowiedz