Wpis z mikrobloga

Mireczki polećcie mi jakieś gry, bo od tej nudy związanej z #koronawirus piździelca dostanę. Nie mogę robić badań do magisterki i stale siedzę w domu. Powiem wam w co ostatnio grałem i co lubię:

Ogólnie jestem bardziej graczem singleplayer niż multiplayer. Lubię kampanie dla jednego gracza. Szczególnie FPSy i od czasu do czasu RPG.
Ostatnio przeszedłem:
Metro 2033
Metro Last Light
Metro Exodus
CoD 4 Remastered
Call of Duty 2
Battlefield 1,3,4,5
Medal of Honor Warfighter
Black and White 1,2
Star Wars Battlefront 2
Crysis 1,2,3

W co zacząłem grać, ale średnio mnie wciągnęło:
Resident Evil 2 Remake
Wiedźmin 3 (nie wiem dlaczego, może muszę poświęcić mu więcej czasu żeby się wciągnąć)
Devil May Cry 5
Assasins Creed (cała seria) - jakoś nie potrafi mnie wciągnąć na dłużej
GTA V

Co do RPG, ostatnio przeszedłem:
Gothic 1, 2, 3 - miodzio
Risen 1 - kolejne miodzio
Mount and Blade - pograłem trochę, ale dość szybko przestałem

Macie jakieś propozycje?

#gry #kiciochpyta #fps #rpg #gothic
Damian77777 - Mireczki polećcie mi jakieś gry, bo od tej nudy związanej z #koronawiru...

źródło: comment_1587666646wMw8skpmWwtmi6f7Ydt78m.jpg

Pobierz
  • 12
@Damian77777: Remnant From the Ashes jest całkiem spoko, a w przyszłym tygodniu wychodzi DLC, więc pojawi się masa ludzi do grania online.

Rzecz jasna jeśli nie boisz się gier jak Dark Souls, które będą grać na twoich pośladkach jak na bongosach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Damian77777:
Jeśli lubisz gry z elementami survival horroru (a chyba lubisz, patrząc na serię Metro):
- S.T.A.L.K.E.R
- F.E.A.R

Resident Evil 2 nie podszedł, ale mógłbyś zerknąć na Resident Evil 7 Biohazard.

Z strzelanek pierwszoosobowych to może seria westernów Call of Juarez? 1, 2 i Gunslinger są spoko, ale na "the Cartel" nawet nie patrz.

Z innych gier pierwszoosobowych polecałbym gry od Arkane Studios, czyli idąc od najnowszej do najstarszej:
-
@Damian77777: Jeśli nie jesteś fanem gier strategicznych, to po zainstalowaniu civ 5 ze wszystkimi dodatkami możesz nim zostać ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko #!$%@? po premierze civ 6 podnieśli ceny po kokardę, przed premierą można było kupić wydanie kompletne za 4 dychy w empiku, teraz chodzi za 50zł w g2a a normalnie na steamie żądają ponad 200zł i to z przeceną XDDDD normalnie bez promocji wychodzi ponad