Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was mirabelek i mirków prowadzących DG dostał już ten legendarny kredyt w kwocie 5000 zł. pomocy z Urzędu Pracy?

Wysyłałem wnioski już 3 razy. Pierwszy wniosek poszedł 5 kwietnia. 7 kwietnia okazało się, że trzeba jeszcze wypełnić "Formularz informacji przy ubieganiu się o pomoc rekompensującą negatywne konsekwencje ekonomiczne z powodu COVID-19", którego oczywiście nie było 5 kwietnia.
Ok. 15 kwietnia przyszło pismo z UP, że należy dołączyć do wniosku ów załącznik do umowy o ten kredyt. Dołączyłem i poszło wraz umową 16 kwienia.
Dziś 23 kwietnia przyszło pismo z UP, że wniosek jest rozpatrzony pozytywnie ale trzeba jeszcze raz wysłać NOWĄ UMOWĘ bo jej treść się zmieniła, że już nie jest wymagane utrzymanie pracowników ale utrzymanie samej działalności gospodarczej.
Wymagane dokumenty: NOWA UMOWA plus "Formularz informacji przy ubieganiu się o pomoc rekompensującą negatywne konsekwencje ekonomiczne z powodu COVID-19" w formie pliku pdf.
Samego formularza nie można pobrać ze strony praca.gov.pl ponieważ niema go na serwerze. Dowód https://pliki.praca.gov.pl/Tarcza_antykryzysowa/15zzd_pozyczki/15zzd_za%c5%82acznik_nr_1_do_wniosku_pozyczka.xls
Strona "tarczy" https://www.praca.gov.pl/eurzad/index.eup#/inneSprawy/wyborUrzedu?dest=TARCZA
Udało mi się zdobyć na stronie innego UP ten formularz i wypełniłem w excelu. Co ciekawe nie można tego pliku w excelu zapisać jako pdf. więc ogarnąłem i przekonwertowałem go z xls do pdf.
Dziś poszło wszystko na skrzynkę UP. NOWA UMOWA plus formularz z rozszerzeniem pdf.
Jeżeli uda się otrzymać tę kasę to wszystko pójdzie na bieżące opłaty (prąd, czynsz, część faktur za które musimy zapłacić) Na nic innego więcej nie wystarczy więc niech mnie kontrolują.

Ładna kuźwa pomoc.

Mam pytanie. Czy jest tu na wykopie ktoś kto prowadzi DG i otrzymał już te 5k?
Czy jest to taka legenda jak z płynem do dezynfekcji od orlenu?

#oszukujo #covid19 #koronawirus #dzialalnoscgospodarcza #pomoc #kredyt
G.....k - Czy ktoś z Was mirabelek i mirków prowadzących DG dostał już ten legendarny...

źródło: comment_1587657953sTxe9KTDw6ROPSY3prQJpO.jpg

Pobierz
  • 50
@Glx_taki_ludek: przeciez to jest pic na wode fotomontaż ten caly program pomocy, sam proces to utrudnianie życia i cos z poprzedniej epoki co uswiadamia w jakim gownopanstwie zyjemy, wszystko winno odbywac sie automatycznie przez wpisanie tylko nr NIP, bo te same dane co pod numerem nip urzednik widzi trzeba przepisywac w trzech roznych miejscach tego wniosku i nie wiadomo czy tak ma byc bo xls nie przechodzi jako zalacznik a umowa
@ap0linary: Oczywiście. Jak założysz konto w sklepie np. LM, i później dzwonisz to od razu widzą cała historię twoich zamówień, zgromadzone punkty itd. itp. I to bez logowania wystarczy, że system ma nr telefonu. Tutaj to jest robione na poczekaniu, pomysł zapisania Excela do PDF to jakieś kuriozum, a cały system robi za nakładkę bo i tak papier musi być.