Wpis z mikrobloga

Zawiodłam się.

Specjalnie męczyłam się ze swoim starym 5S ze względu na jego praktyczne (małe) rozmiary - zawsze noszę telefon w kieszeni od spodni a damskie spodnie mają niesamowicie płytkie kieszenie :/ No i jakoś w ręku ten telefon dobrze leży.
Spodziewałam się nieznacznie większego telefonu, w aluminiowej ramce, z ekranem jak w XR.
Dowalili obudową z ósemki.
W takim przypadku już bardziej opłaca się wziąć 11 bo wymiary niewiele większe od SE2 a w przypadku 11 Pro ekran pierwsza klasa plus ma dobre aparaty.

Cały dzień będę chodziła #!$%@? i wiele osób będzie łączyło się w bólu. Ludzie chcieli małego telefonu, nie dostali.
Kupię 11 pro, w wersji srebrnej, będzie mi się zgrywać ze srebrnym macbookiem pro. Chyba inne modele odrobinę potanieją, zobaczymy po 14:00 co  zaoferuje.

#apple #iphone #gorzkiezale #cotahannah
H.....a - Zawiodłam się.

Specjalnie męczyłam się ze swoim starym 5S ze względu na je...

źródło: comment_1587123567gXWblIV1R86upuLJgEvKDY.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: U mnie identycznie, mialem 5s, ktory byl idealnych rozmiarow bo mozna bylo jedna reka trzymac i pisac/przegladac komfortowo. Z bolem sie przesiadlem na 7 i wiadomo fajnie miec wiekszy ekran, tak do rozmiaru musialem sie dosc dlugo przyzwyczajac. Nowe telefony od Apple nie prezentuja nic ciekawego wiec czekalem na tego SE2, plotki mowily wlasnie o rozmiarze 7 i wiekszym ekranie bez ramek, a tu takie gowno wypuscili ( ͡
  • Odpowiedz
@Hannahalla: w sumie rozumie cię bo we wrześniu też miałem nadzieję, że wyjdzie iphone bez notcha i będę mógł po 4 latach przesiąść się z 6s. widziałem przecieki już kolejnego i nadal ma być notch, ale mniejszy, dlatego przed chwilą zamówiłem SE. jak wyjdzie kiedyś z ekranem na cały telefon i najlepiej z touch ID, to znowu zmienię, więc pewnie kolejne 3-4 lata będę miał z jednym telefonem
  • Odpowiedz
@Hannahalla: jeśli małe ręce są dla ciebie przeszkodą, to niech cię nie zwiedzie ta rzekomo mała różnica między 11 a SE. te kilka centymetrów robi różnicę. chyba że i tak będziesz musiała obsługiwać oburącz, wtedy wszystko jedno
  • Odpowiedz
@jaavi666: Mi bardziej podpasuje 11, każdy musi wybrać pod własne potrzeby.
Potrzebuję lepszej przedniej kamerki bo częściej będę prowadzić rozmowy wideo, dobrych tylnich kamer bo zdjęcia potraw, z wakacji, może czasem jakiś stream
  • Odpowiedz
@Hannahalla: kupiłaś maszynę czy używasz jeszcze tej maminej? Nie pomyśl, że cię stalkuję xd ale pamiętam jak dwa lata temu pytałaś jaki model kupić i chyba nic nie wybrałaś. Jeżeli kupiłaś to jaką bo szukam jakiejś godnej polecenia.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: wiem co czujesz. Co prawda nie używam iPhonów, ale kupić teraz mniejszy telefon to tragedia. Długo trzymałem się starych SGSów (2 i 4) bo były one na tyle małe, że mogłem je bez problemu użytkować jedną ręką. Niestety bebechy już nie wytrzymywały nowych wersji androbiedy i trzeba było zmienić. O chryste jaki to był problem, żeby, znaleźć coś co nie jest rozmiaru dachówki. Ostatecznie poddałem się i kupiłem Pixela
  • Odpowiedz
@SmalecAlfa: Ta co kupiłam nie jest godna polecenia xD potrzebowałam jakiejkolwiek na szybko i nie nadaje się do przeszywania np. grubych materiałów złożonych z 5 warstw.

Ale na przeszycie kieszeni mój tani Łucznik „Everyday” się nada :P
  • Odpowiedz