Wpis z mikrobloga

Zawiodłam się.

Specjalnie męczyłam się ze swoim starym 5S ze względu na jego praktyczne (małe) rozmiary - zawsze noszę telefon w kieszeni od spodni a damskie spodnie mają niesamowicie płytkie kieszenie :/ No i jakoś w ręku ten telefon dobrze leży.
Spodziewałam się nieznacznie większego telefonu, w aluminiowej ramce, z ekranem jak w XR.
Dowalili obudową z ósemki.
W takim przypadku już bardziej opłaca się wziąć 11 bo wymiary niewiele większe od SE2 a w przypadku 11 Pro ekran pierwsza klasa plus ma dobre aparaty.

Cały dzień będę chodziła #!$%@? i wiele osób będzie łączyło się w bólu. Ludzie chcieli małego telefonu, nie dostali.
Kupię 11 pro, w wersji srebrnej, będzie mi się zgrywać ze srebrnym macbookiem pro. Chyba inne modele odrobinę potanieją, zobaczymy po 14:00 co  zaoferuje.

#apple #iphone #gorzkiezale #cotahannah
H.....a - Zawiodłam się.

Specjalnie męczyłam się ze swoim starym 5S ze względu na je...

źródło: comment_1587123567gXWblIV1R86upuLJgEvKDY.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
zawsze noszę telefon w kieszeni od spodni a damskie spodnie mają niesamowicie płytkie kieszenie


@Hannahalla: nie wierzę że prawdziwa Hannahalla nie przerabia kieszeni od spodni, zawiodłem się lekko, myślałem że jesteś jak bear grylls
  • Odpowiedz
@Hannahalla: a tak szczerze co przemawia za tym, że kolejnym telefonem musi być iPhone? Sam praktycznie od 2010 roku nieprzerwanie byłem związany z tym ekosystemem (najpierw MacBook Pro, potem iPhone, a następne iPad). Obecnie jestem już na tyle wkurzony, że ewakuuję się z tego pokładu. Telefonu i tabletu się już pozbyłem, w ciągu najbliższych miesięcy sprzedaję też MacBooka (czekam już tylko na aktualizację laptopa, którego już sobie upatrzyłem).

Na plus na
  • Odpowiedz
@Hannahalla: iphone z takim małym ekranikiem jak w starym se nie miałby prawa bytu. Miałby sens z ekranem bezramkowym, ale wtedy musieliby wcisnąć faceid kosztem jeszcze mniejszej baterii. Wizja takiego telefonu piękna, ale jak widać chyba nie do zrealizowania.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: tego środowiska też kurczowo się trzymałem długi czas, ale w końcu powiedziałem dość. Nie wierzę, że nie jesteś w stanie się przestawić. Z małych flagowców masz chociażby Samsunga Galaxy S10e, który jest niewiele większy od iPhone'a SE pierwszej generacji. Oczywiście nie upieram się przy nim, to tylko sugestia, chociaż wybór na rynku małych flagowców jest ograniczony. Jednak co Ci szkodzi wybrać się do sklepu i pomacać?

PS. Kiedyś szukałaś dwóch
  • Odpowiedz
@Hannahalla: własnie też tak se siedze i patrze na strone ejpl i się zastanawiam czy kupić te 11 pro czy nie. Mam małe kciuki i irytuje mnie siałomi, a chciałbym coś z dobrym aparatem ;_; Ale - według przecieków iPhone 12 ma mieć 5.4 cala (pro 6.1 i 6.7) także nooooo może jednak trzeba poczekać pół roku
  • Odpowiedz
@Hannahalla: nie wiem co to za służbowy z Androidem, ale są telefony i telefony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy jednak używa to co mu pasuje.

Czyli jednak udało się znaleźć matowego IPSa. Swoją drogą myślałem, że Philips już matowych matryc w ogóle nie produkuje. Miał te matryce AMVA, które moim zdaniem są nawet lepsze od IPSów, ale przy AMVA zostały już tylko gloss. Poza tym widzę, że
  • Odpowiedz