Wpis z mikrobloga

Zawiodłam się.

Specjalnie męczyłam się ze swoim starym 5S ze względu na jego praktyczne (małe) rozmiary - zawsze noszę telefon w kieszeni od spodni a damskie spodnie mają niesamowicie płytkie kieszenie :/ No i jakoś w ręku ten telefon dobrze leży.
Spodziewałam się nieznacznie większego telefonu, w aluminiowej ramce, z ekranem jak w XR.
Dowalili obudową z ósemki.
W takim przypadku już bardziej opłaca się wziąć 11 bo wymiary niewiele większe od SE2 a w przypadku 11 Pro ekran pierwsza klasa plus ma dobre aparaty.

Cały dzień będę chodziła #!$%@? i wiele osób będzie łączyło się w bólu. Ludzie chcieli małego telefonu, nie dostali.
Kupię 11 pro, w wersji srebrnej, będzie mi się zgrywać ze srebrnym macbookiem pro. Chyba inne modele odrobinę potanieją, zobaczymy po 14:00 co  zaoferuje.

#apple #iphone #gorzkiezale #cotahannah
H.....a - Zawiodłam się.

Specjalnie męczyłam się ze swoim starym 5S ze względu na je...

źródło: comment_1587123567gXWblIV1R86upuLJgEvKDY.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: Pełna zgoda, jak dla mnie apple powinno wypuszczać 3 modele co roku: mały, średni, i dużo. Wszystkie bezramkowe i FaceID, po prostu współczesne, ale jednocześnie takie żeby każdy mógł wybrać sobie rozmiar. Po co ten SE z ekranem sprzed 6 lat? Chyba tylko po to żeby pozbyć się starych obudów z magazynu i jednocześnie zarobić na starej technologi. Żałosne niszczenie marki dla chwilowego drobnego zysku.
  • Odpowiedz
Człowiek niby wiedział ale się łudził


@Hannahalla: to już dawno powiedzieli że taki będzie SE, on ma żegnać odchodzące wersje designu i konkurować ceną ze względu na wykorzystanie starej obudowy.

Jeśli się dalej chcesz łudzić to mają odpowiednik iPhone 11 robić w wersji małej i dużej, mała (5,4”) ma nie mieć ramek, design 12 będzie zbliżony do obecnego iPada Pro więc Ci podpasuje.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: przesiadłem się z SE na XS. Mam #!$%@? krótkie palce xD i się tego bałem. Na początku były problemy bo duży przeskok. Używam już nieco ponad rok i jestem zachwycony. Szczególnie brakiem przycisku i tego #!$%@? Touch ID który raz mi odczytywał palca a raz nie. Polecam XD
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Przecież każdy kto śledził temat wiedział jak będzie wyglądał nowy SE, czyli stary design z nowymi bebechami. Już od jakiegoś czasu były przecieki.
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Zwykła 11 Pro jest mała sama w sobie. Jak wziąłem w rękę to jest na prawdę poręczna, z tym że sam się zdecydowałem na zwykłą 11 ze względu na to że mi szkoda za ekran i aparat dopłacać(miałem racje, w ciągu pół roku zrobiłem 30 zdjęć), ale 11 już nie jest taki fajny jak 11 Pro, który moim zdaniem jest idealny.
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: Ja miałem xiaomi Mi5 ale go utopiłem a też bym korzystał dalej bo nawet już baterie na wymianę zamówiłem, no ale że go utopiłem to musiałem kupić nowy, okazjonalnie trafił się w bardzo dobrej cenie iPhone 8+. Dwa tygodnie używany a za 2/3 ceny gdzie był dopiero po premierze, więc go wziąłem. Ta sama sytuacja była z 11, myślałem czy zmieniać czy nie, w końcu trafiła się 11 128gb
  • Odpowiedz
@wobloblo: Dziewczynie kupiłem poprzedniego SE 128gb. I mimo że spec słabsza od mojego V20, to działa sporo szybciej i zazdraszczam xD Choć u mnie ten problem że pół domu w google home. I teraz to zmieniać zaś na ios, lipa.
  • Odpowiedz