Wpis z mikrobloga

- PiS wydaje łamiące konstytucję przepisy.
- Policja i sanepid walą olbrzymie kary na podstawie tych przepisów.
- "Oj spoko, przecież te przepisy będą uchylone bo łamią konstytucję".
- Sprawa trafia do Trybunału Konstytucyjnego. Orzekać będzie Krystyna Pawłowicz (tak, ta Krystyna Pawłowicz w listopadzie 2019 została mianowana przez PiS sędzią TK).

Już wiecie o co chodziło z tymi "wolnymi sądami" i wychodzeniem na ulicę?

NO ALE HEHE KIJOFSKI NIE ZAPŁACIŁ ALIMENTUF I W OGÓLE OSZOŁOMY

#policja #bekazpisu #koreapolnocna #koronawirus #gorzkiezale #polityka
  • 56
@PiccoloGrande: Nie zapłacą, bo nie będą nigdzie wychodzic. Beda sie #!$%@?, wyzywac ale beda siedziec na dupie. Czesc z nich byc moze bardziej zradykalizuje swoje podejscie do polityki i zapostuje 3 obrazki o „karakanie kaczyńskim”, ale wiekszosc z nich wstanie jutro i usiadzie do komputera/zalozy maseczke i pojedzie do pracy bo ich najwiekszym zmartwieniem jest to, zeby przez kolejny miesiac dalo sie zarobic 1000€.
@WiesniakzPowolania: Czyje mandaty mam płacić i dlaczego? Dlaczego mowisz do mnie w liczbie mnogiej?
Wiesz ile osob do czasu zakonczenia kwarantanny dostanie mandaty? Pewnie jakis promil calego spoleczenstwa. Takie ogranicznie swobod, ktore nie dotyka prawie nikogo nie ruszy normalnych ludzi do popierania ludzi ktorym wstydziliby sie podac reki.
Ja nie neguje tego, ze pis ma zapedy totalitarne i to jest złe, ja tylko tlumacze dlaczego opozycja ma 20% poparcia a moglaby
@WiesniakzPowolania: Ale czego ty ode mnie oczekujesz? Ze bede agitowal za kims kogo nie darze zaufaniem? Ze bede wzywal do wyjscia na ulice? Ja chodze na wybory i glosuje slusznie i potrzeba tylko tyle i az tyle, zeby pozbyc sie raka jakim jest pis.
Probuje z toba wejsc w polemikę i przekazuje ci argumenty dlaczego te 20% spoleczenstwa ciezko przekonac do zaglosowania na kogokolwiek, a ty mnie atakujesz, ze mam placic
Na caly KOD najwiecej pluły pisowskie trolle, a normalni ludzie mieli to w dupie. Bo prawda jest taka, ze dopoki na liderow opozycja bedzie wybierac sobie takie miernoty jak Kijowski, Petru, Schetyna czy Kidawa dopoty normalni ludzie beda sie wstydzic z nimi identyfikowac


@nalej_mi_zupy: Problem w tym ze PiSiorki są jeszcze gorsze, bardziej obciachowi i jeszcze większy wstyd i jeszcze większe miernoty a jakoś nie przeszkadza to 43% polaków iść za
@AntyDojcz: Pamietaj, ze tu nie walczysz o jednakowe kawałki tortu. PiS wywalczył sobie elektorat wsrod emerytow i beneficjentow 500+. I o te grupy nie ma sensu kruszyć kopii, bo to jest sprawa przegranaz Ja mowie, ze opozycja moze powalczyc w innych grupach, gdzie ma jeszcze szanse - tylko musi te grupe zmotywowac do pojscia na wybory.
@AntyDojcz: Ale masz grupy młodych ludzi z duzych miast, ktorzy co prawda pisu nie popierają ale motywacje do pojscia na wybory mają żadną. Masz ludzi z rigczem jak np. drobni przesiebiorcy, ktorzy umieja liczyc i zrezygnuja z 500+ dla innych korzysci podatkowych.
Bo prawda jest taka, ze dopoki na liderow opozycja bedzie wybierac sobie takie miernoty jak Kijowski, Petru, Schetyna czy Kidawa dopoty normalni ludzie beda sie wstydzic z nimi identyfikowac.


@nalej_mi_zupy: I dlatego w wyborach wygrywają takie tuzy honoru jak Kaczyński, Ziobro, Macierewicz, Piotrowicz, Pawłowicz. To z całym szacunkiem, ale chyba nawet Kijowski czy Schetyna są lepsi
beda sie wstydzic z nimi identyfikowac


@nalej_mi_zupy: Załęże się że ty czytałeś sporo ustaw i projektów tych Kidaw, Schetyn i Petrów. Na pewno masz na ich punkcie opinię wyrobioną na podstawie merytorycznych danych i faktów a nie na tym co serwują PiSowskie media z reżimową telewizją na czele.

Może to nie problem opozycji tylko tego jaki nieproporcjonalny atak w ich stronę jest przeprowadzany, jedno potknięcie jak to Petru "Trzech króli" na
Bo prawda jest taka, ze dopoki na liderow opozycja bedzie wybierac sobie takie miernoty jak Kijowski, Petru, Schetyna czy Kidawa dopoty normalni ludzie beda sie wstydzic z nimi identyfikowac.


@nalej_mi_zupy: No tak, trzeba wybrać takiego lidera jak Kaczafi. Taki charyzmatyczny. Zwalczać bezprawie, bezprawiem. To logiczne. Niech żyje anarchia.

Kto jest tam takim liderem z którym się ludzie identyfikują? Morawiecki? Długopis? Pawłowicz? Przestańmy udawać, że PiS rządzi czymś więcej niż wszędobylskim rozdawnictwem.
@vartan: Ja się zgadzam, że największą winą PO jest dopuszczenie karakana do władzy i tego im nie zapomnę. Ale wolność i praworządność to nie jest jakiś produkt oferowany przez Schetyne czy Tuska, który możemy przyjąć albo nie. To jest nasze dobro. Moje i Twoje.
Natomiast ludzie zamiast walczyć o NASZE sądy to toczyli bekę z Kijowskiego.
@PiccoloGrande i dobrze robili. Uwierz mnie, że to boli w #!$%@? ludzi, z ktorymi gadam o głosują na PiS. I nawet teraz.
Argument: bo 200 mld z VAT kradło PO, bo ośmiorniczki, bo Kijowski i sędziowska kasta.
A teraz - PiS daje.

Mi nie musisz tłumaczyć, ale na połowę wyborców to działa. Baaaaardzo!
Swoją drogą PO to naddebile, skoro mając władzę 8 lat potrafili stracić ją na rzecz takiej partii jak PiS.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyDojcz: to zależy jak na to patrzysz. Dla mnie nie ma nic bardziej komicznego i obciachowego od KODu gdzie babcie i dziadki latają na zebrania a potem na "protesty" bo im za to płacą.
to zależy jak na to patrzysz. Dla mnie nie ma nic bardziej komicznego i obciachowego od KODu gdzie babcie i dziadki latają na zebrania a potem na "protesty" bo im za to płacą.


@vin42: Ale już dziadki które z kościółka leciały pod pałac były git xD Masz rację, zależy jak się spojrzy, ewentualnie jak się zamknie oczy.
Argument: bo 200 mld z VAT kradło PO, bo ośmiorniczki, bo Kijowski i sędziowska kasta.

A teraz - PiS daje.


@vartan: No cóż... Nie ukrywam, że mój wpis kierowałem do bardziej ogarniętej grupy. Za cienki w uszach jestem żeby tłumaczyć Karynie spod Pcimia kwestię niezbędności posiadania niezależnego Trybunału Konstytucyjnego czy Krajowej Rady Sądownictwa. To jest zupełnie inny poziom problemu. I to zgubiło ten kraj, bo podczas gdy PiS rozmontowywał państwo to
nie wiem w jakim sensie git. Nie rozumiem twojego toku myślenia i łączenia KODu z kościołem.


@vin42: No ja nie rozumiem czemu dziadki które chodziły na protesty kod są bardziej obciachowe od tych które protestowały za PO pod pałacem.
Ja się zgadzam, że największą winą PO jest dopuszczenie karakana do władzy i tego im nie zapomnę.


@PiccoloGrande: Karakana do władzy dopuścili Polacy, w wolnych, uczciwych wyborach (i wcale nie jest pewne czy Polacy będą się go mogli w równie uczciwych wyborach pozbyć...). Jeśli chodzi o rozliczenia to największą porażką było niepostawienie 0 przed trybunałem stanu.
Główną winą Tuska było konsekwentne wyrzynanie z partii jakiejkolwiek konkurencji dla niego, przez co po