Wpis z mikrobloga

- PiS wydaje łamiące konstytucję przepisy.
- Policja i sanepid walą olbrzymie kary na podstawie tych przepisów.
- "Oj spoko, przecież te przepisy będą uchylone bo łamią konstytucję".
- Sprawa trafia do Trybunału Konstytucyjnego. Orzekać będzie Krystyna Pawłowicz (tak, ta Krystyna Pawłowicz w listopadzie 2019 została mianowana przez PiS sędzią TK).

Już wiecie o co chodziło z tymi "wolnymi sądami" i wychodzeniem na ulicę?

NO ALE HEHE KIJOFSKI NIE ZAPŁACIŁ ALIMENTUF I W OGÓLE OSZOŁOMY

#policja #bekazpisu #koreapolnocna #koronawirus #gorzkiezale #polityka
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze w kwietniu kończy się kadencja prezesa SN, także już w tym miesiącu PiS przejmuje Sąd Najwyższy.
To teraz proszę zamknąć mordy i grzecznie płacić mandaty bo nie ma już w tym kraju instytucji, która by was obroniła.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Na caly KOD najwiecej pluły pisowskie trolle, a normalni ludzie mieli to w dupie. Bo prawda jest taka, ze dopoki na liderow opozycja bedzie wybierac sobie takie miernoty jak Kijowski, Petru, Schetyna czy Kidawa dopoty normalni ludzie beda sie wstydzic z nimi identyfikowac.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Nie zapłacą, bo nie będą nigdzie wychodzic. Beda sie #!$%@?, wyzywac ale beda siedziec na dupie. Czesc z nich byc moze bardziej zradykalizuje swoje podejscie do polityki i zapostuje 3 obrazki o „karakanie kaczyńskim”, ale wiekszosc z nich wstanie jutro i usiadzie do komputera/zalozy maseczke i pojedzie do pracy bo ich najwiekszym zmartwieniem jest to, zeby przez kolejny miesiac dalo sie zarobic 1000€.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Zgadzałem się że słusznością protestów, ale nie dziwie się temu, że ludzie nie chcieli się identyfikować z KODem czy z Kijowskim. Pytanie czy taki obraz naszego społeczeństwa czy umyślnie podsuwa się takie miernoty aby skompromitować pewne postawy.
  • Odpowiedz
W Korei Północnej jest teraz więcej swobody poruszania się niż w Polsce. Hasztag koreapółnocna nie na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Czyje mandaty mam płacić i dlaczego? Dlaczego mowisz do mnie w liczbie mnogiej?
Wiesz ile osob do czasu zakonczenia kwarantanny dostanie mandaty? Pewnie jakis promil calego spoleczenstwa. Takie ogranicznie swobod, ktore nie dotyka prawie nikogo nie ruszy normalnych ludzi do popierania ludzi ktorym wstydziliby sie podac reki.
Ja nie neguje tego, ze pis ma zapedy totalitarne i to jest złe, ja tylko tlumacze dlaczego opozycja ma 20% poparcia a
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: ale jak to? Jak nie lubię PiS i jestem im przeciwny to muszę popierać KOD? A jak nie lubię KOD i uważam ich za bandę idiotów to popieram PiS? Nie ma innych konfiguracji, czy wtedy wam się styki przepalają? Ciekawe.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: Ale czego ty ode mnie oczekujesz? Ze bede agitowal za kims kogo nie darze zaufaniem? Ze bede wzywal do wyjscia na ulice? Ja chodze na wybory i glosuje slusznie i potrzeba tylko tyle i az tyle, zeby pozbyc sie raka jakim jest pis.
Probuje z toba wejsc w polemikę i przekazuje ci argumenty dlaczego te 20% spoleczenstwa ciezko przekonac do zaglosowania na kogokolwiek, a ty mnie atakujesz, ze mam
  • Odpowiedz
Na caly KOD najwiecej pluły pisowskie trolle, a normalni ludzie mieli to w dupie. Bo prawda jest taka, ze dopoki na liderow opozycja bedzie wybierac sobie takie miernoty jak Kijowski, Petru, Schetyna czy Kidawa dopoty normalni ludzie beda sie wstydzic z nimi identyfikowac


@nalej_mi_zupy: Problem w tym ze PiSiorki są jeszcze gorsze, bardziej obciachowi i jeszcze większy wstyd i jeszcze większe miernoty a jakoś nie przeszkadza to 43% polaków iść
  • Odpowiedz
@AntyDojcz: Pamietaj, ze tu nie walczysz o jednakowe kawałki tortu. PiS wywalczył sobie elektorat wsrod emerytow i beneficjentow 500+. I o te grupy nie ma sensu kruszyć kopii, bo to jest sprawa przegranaz Ja mowie, ze opozycja moze powalczyc w innych grupach, gdzie ma jeszcze szanse - tylko musi te grupe zmotywowac do pojscia na wybory.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PiccoloGrande: bo kijowski to był oszołom co zrobił więcej szkody dla tego ruchu niż pożytku.
Podobnie nie pomogło to że nie był to ruch apolityczny - jak już musieli być politycy na marszach to niech by było szerokie spektrum a nie samo po
  • Odpowiedz