Wpis z mikrobloga

To jest Michał.... Michał ma magistra automatyki i robotyki, a musi sprzątać warsztat po chłopakach od składania szaf.

Michał przecież skończył studia, umie liczyć transmitancje. Michał chce poważne projekty, konfigurować falowniki, programować albo chociaż szyć te szafy, ale nie sprzątać!

Michał to przecież magister inżynier do cholery (°°

☝ Ale Pan Andrzej, kierownik, powiedział ( ͠° °):

"Przecież Pan nic nie umie Panie Michał, przecież w Pana CV nic nie ma! Proszę się temu nie dziwić, że zaczynasz Pan od miotły Panie Michał. Ja w Pana wieku... ho hooo....ja to miałem nawet gorzej!"

Ale Ty nie musisz być jak Michał. ( ͡º ͜ʖ͡º)

✅Prawda jest taka, że w internecie znajdziesz wiele darmowych materiałów do nauki, kursów, artykułów czy filmów na naszej stronie. Ostatnio też roi się od webinarów. Nic tylko brać i się uczyć!

A jakbyś chciał mieć wszystko uporządkowane, lekcje z drogą od A do B, to zapraszamy Cię na nasze kursy online. Na początek polecamy pełen kurs - podstawy z przemienników częstotliwości.

https://kursyautomatyki.pl/pf

Aha! Pamiętaj.

Inwestuj w wiedzę najwcześniej jak się da!
Nigdy nie jest za późno!

#automatyka #programowanie #plc #falownik #elektronika #elektryka #mechatronika #przemysl #robotyka
Marcin_F - To jest Michał.... Michał ma magistra automatyki i robotyki, a musi sprząt...

źródło: comment_1586762784uTHHrwr29tMQ7j5gjOkCZm.jpg

Pobierz
  • 44