Wpis z mikrobloga

To jest Michał.... Michał ma magistra automatyki i robotyki, a musi sprzątać warsztat po chłopakach od składania szaf.

Michał przecież skończył studia, umie liczyć transmitancje. Michał chce poważne projekty, konfigurować falowniki, programować albo chociaż szyć te szafy, ale nie sprzątać!

Michał to przecież magister inżynier do cholery (°°

☝ Ale Pan Andrzej, kierownik, powiedział ( ͠° °):

"Przecież Pan nic nie umie Panie Michał, przecież w Pana CV nic nie ma! Proszę się temu nie dziwić, że zaczynasz Pan od miotły Panie Michał. Ja w Pana wieku... ho hooo....ja to miałem nawet gorzej!"

Ale Ty nie musisz być jak Michał. ( ͡º ͜ʖ͡º)

✅Prawda jest taka, że w internecie znajdziesz wiele darmowych materiałów do nauki, kursów, artykułów czy filmów na naszej stronie. Ostatnio też roi się od webinarów. Nic tylko brać i się uczyć!

A jakbyś chciał mieć wszystko uporządkowane, lekcje z drogą od A do B, to zapraszamy Cię na nasze kursy online. Na początek polecamy pełen kurs - podstawy z przemienników częstotliwości.

https://kursyautomatyki.pl/pf

Aha! Pamiętaj.

Inwestuj w wiedzę najwcześniej jak się da!
Nigdy nie jest za późno!

#automatyka #programowanie #plc #falownik #elektronika #elektryka #mechatronika #przemysl #robotyka
Marcin_F - To jest Michał.... Michał ma magistra automatyki i robotyki, a musi sprząt...

źródło: comment_1586762784uTHHrwr29tMQ7j5gjOkCZm.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • 0
@Niggalke przyznaje się! Pracując jako integrator, programista PLC, na utrzymaniu ruchu jak i prowadząc własną firmę z branży automatyki przyznaje się, że nigdy nikogo takiego nie wiedziałem. "Jak do tego doszło nie wiem
  • Odpowiedz
  • 1
Ehh podejrzewam, że kilku komentujących tutaj osób zbyt mocno utożsamiło się z opisywanym Michałem. Przykra sytuacja, ale jak wyjdziecie ze swojej strefy komfortu lub przełamiecie lęki i weźmiecie sprawy w swoje ręce to będzie lepiej. Walić ten kurs, ale przynajmniej ruszcie się z miejsca...
  • Odpowiedz
  • 0
@deeptrue to programista nie powinien na to pozwalać, za często. Według mnie jak trzeba, to podwijasz rękawy i wykonujesz co trzeba. To definiuję dobrego inżyniera.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marcin_F: też nie mam pojęcia jak do tego doszło, bo #!$%@? takie bzdety, że brzuch boli. No ale, może ja moich pracowników i firmy zewnętrzne selekcjonuje trochę bardziej i byle kogo nie dopuszczam do roboty i stąd ta zgryźliwość.
  • Odpowiedz
@Marcin_F: Reklamowanie takich rzeczy na wykopie nie za bardzo, bo tutaj ludzie nie pozostawiaj suchej nitki. Przejrzałem podstawy kurs i webinary Aniro, można się ciekawych rzeczy dowiedzieć. Ale też jestem zdania, że jak ktoś nie ma przemiennika w dłoni to też nic z kursu nie wyniesie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Androo jestem świadom reakcji na wykopie, ta społeczność jest ekstremalnie specyficzna. W zasadzie mnie to nie rusza, ale mimo wszystko miejsce na reklamę jest ok. Kilka osób się zainteresowało kursem i go kupiło. Co do kursu to masz sporo racji. Dobrze jest mieć jakikolwiek Falownik po kursie, aby zrobić pierwsze kroki. Taki jest cel kursu. Aby rozumieć i wiedzieć jakie kroki zrobić.
  • Odpowiedz