Wpis z mikrobloga

@Pogromca_Strusi: Technicznie rzecz biorac fale sa nieszkodliwe, ale mozna sie odseparowac od nich jak ktos ma ochote i folia odbija fale, mozna to sprawdzic wkladajac ja do portfela z obu stron i probowac zaplacic karta bezdotykowo xD
  • Odpowiedz
@ZPoetaZ: przed budowa 5 lat temu ledwo się poruszał, sama skóra i kości. Dzisiaj normalnie funkcjonuje. Ma jakąś tam rzadką chorobę o dziwnej nazwie że długotrwałe przybywanie w falach siada mu na stawy i mięśnie
  • Odpowiedz
@ZPoetaZ: ostatni raz widziałem się z nim jakieś pół roku temu kiedy podpisywaliśmy umowy (nasze firmy ze sobą współpracują) nie pamiętam tej nazwy, serio. A szkoda bo czasem jak sobie o tym przypomnę to chciałbym o tym więcej przeczytać w internecie
  • Odpowiedz
@Trollunio: z tego co wiem to wszystko w domu ma na kablu, TV, internet w dodatku ma specjalnie szyte ciuchy które tworzą klatkę faradaja. Gdy ma telefon w kieszeni za chiny się do niego nie dodzwonisz. Sądzę, że wartość tych ciuchów przewyższa pewnie wartość mojego auta. Z racji swojego zawodu spotykam się z ludźmi z różnych branż, większość z nich jest cholernie bogatych tak jak ten przypadek :)

@Lieutenant_Drunk
  • Odpowiedz