Wpis z mikrobloga

@Lieutenant_Drunk: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26556835/
Tl:dr niektore jednostki moga faktycznie byc bardziej podatne, w Rosji i w bylych republikach radzieckich zanotowano chorobe u ludzi pracujacych przy radarach i mieli ogolne zmeczenie, bole glowy, problemy z przewodem pokarmowym, swiat zachodni uznal, ze jedyne objawy to podgrzanie tkanek i zbagatelizowal objawy wymieniane przez Rosje, Rosja w tym czasie przez 20 lat w latach 50-70 mniej wiecej #!$%@? mikrofalami w Ambasade amerykanska w moskwie i amerykanie w
@Lieutenant_Drunk: kurde myślałem, że trolujesz. Nie pamiętam serio, facet swojego czasu spędzał praktycznie dnie i noce przy odbiornikach/serwerach nie wiem jak to się fachowo nazywa. @karygodnykartofel: może faktycznie dłogotrwałe przebywanie w jakichś falach jest szkodliwe dla zdrowia. Na studiach miałem profesora który był święcie przekonany, że ludzie którzy mieszkają na parterze gdzie jest ta budka z prądem częściej popadają na raka XD jaka jest prawda - nie wiem. Wiem, że
@ponura_szafa: Pracowalem w sieciach satelitarnych i radioliniach i ogolnie jak testowalismy w laboratorium łacze to nie mozna bylo przechodzic miedzy antenami, bo zwieksza to ryzyko bezplodnosci xD ale normalne routery itp. Nieszkodliwe sa, a 5g to takie wifi, anteny ktore wykorzystuje ISP sa szkodliwe tak do dwoch metrow dookola (orange itp.) i np. Przekazuja lacze miedzy miastem na cala wies gdzie nie mozna pociagnac kabli, ale zwykle takie anteny so na