Wpis z mikrobloga

Od czwartku zakrywanie twarzy przy wyjściu z domu staje się obowiązkowe. Przybywam z pomocą - #rozdajo 5 MASECZEK BAWEŁNIANYCH WIELOKROTNEGO UŻYTKU ()
Są to najwyższej jakości maseczki szyte zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia dot. maseczek niemedycznych (link do wytycznych). Posiadają usztywniony nosek, kieszeń na wymienny filtr, a szyte są na najwyższej jakości bawełnie z atestem OEKO-TEX. Losowanie jutro o 20:00, udział biorą wszyscy włącznie z zielonkami zarejestrowanymi do wczoraj.

Jeśli ktoś nie chce liczyć na łut szczęścia, może takie maseczki kupić u mojego różowego przez stronę SzyteZPasja.pl za 9zł/sztuka (a nawet taniej w wersji bez noska). Posiadamy również filtry fizelinowe 4-warstwowe w cenie 40zł/100 sztuk.

Wystawiamy faktury VAT, jeśli chcesz zabezpieczyć swoją firmę, daj znać - przy dużych zamówieniach możemy negocjować cenę (choć niewiele, bo marże mamy bardzo niskie).

Na zdjęciu maseczka w wersji "bez noska", z noskiem wygląda w zasadzie identycznie, posiada jedynie jeden szew więcej w górnej części.

#koronawirus #zadarmo
arkagham - Od czwartku zakrywanie twarzy przy wyjściu z domu staje się obowiązkowe. P...

źródło: comment_1586433831lLD8jLs4MC0XkbIEhWOm5r.jpg

Pobierz
  • 95
@JestemMisiem: różne, szyjemy zgodnie z dostępnością materiałów. Staramy się kupować jednolite, stonowane materiały, uniwersalne, chociaż mamy też zamówiony różowy materiał :)

@WuDwaKa: nie, ale mamy w elfy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wpisynienawisci: wartość rozdajo to 45zł, z wysyłką jakoś 60. Wiadomo, bywają tu większe, ale nie wydaje mi się też żeby to było jakoś kompromitująco mało. Nie wiem skąd wziąłeś 6,50.
@Kantar: to fajne masz majty ( ͡° ͜ʖ ͡°) mamy, 90% naszych materialow jest jednokolorowych i ciemnych. Wyboru koloru nie umożliwiamy, bo dostepnosc materialow jest bardzo slaba, szyjemy na tym co na biezaco dostajemy, ale przed oplaceniem zamowienia informujemy jaki kolor mozemy wyslac, jesli jest opcja wyboru to oczywiscie tez o niej informujemy. Opcja wyboru koloru wiazalaby sie z istotnym wzrostem cen, stad takie kompromisy.
@Issari: szczerze, to nie wiem, produkujemy je od kilku dni. Aktualnie używamy druta owiniętego gumą, więc powinien być dość trwały, ale nie chcę obiecywać że przetrwa częste pranie w pralce.