Wpis z mikrobloga

Od czwartku zakrywanie twarzy przy wyjściu z domu staje się obowiązkowe. Przybywam z pomocą - #rozdajo 5 MASECZEK BAWEŁNIANYCH WIELOKROTNEGO UŻYTKU ()
Są to najwyższej jakości maseczki szyte zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia dot. maseczek niemedycznych (link do wytycznych). Posiadają usztywniony nosek, kieszeń na wymienny filtr, a szyte są na najwyższej jakości bawełnie z atestem OEKO-TEX. Losowanie jutro o 20:00, udział biorą wszyscy włącznie z zielonkami zarejestrowanymi do wczoraj.

Jeśli ktoś nie chce liczyć na łut szczęścia, może takie maseczki kupić u mojego różowego przez stronę SzyteZPasja.pl za 9zł/sztuka (a nawet taniej w wersji bez noska). Posiadamy również filtry fizelinowe 4-warstwowe w cenie 40zł/100 sztuk.

Wystawiamy faktury VAT, jeśli chcesz zabezpieczyć swoją firmę, daj znać - przy dużych zamówieniach możemy negocjować cenę (choć niewiele, bo marże mamy bardzo niskie).

Na zdjęciu maseczka w wersji "bez noska", z noskiem wygląda w zasadzie identycznie, posiada jedynie jeden szew więcej w górnej części.

#koronawirus #zadarmo
Pobierz arkagham - Od czwartku zakrywanie twarzy przy wyjściu z domu staje się obowiązkowe. P...
źródło: comment_1586433831lLD8jLs4MC0XkbIEhWOm5r.jpg
  • 95
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arkagham: zajebiste, mam nadzieję, że twoja różowa zarobi sporo monet. Trzeba doceniać przedsiębiorczość i to w ładnym wykonaniu, bo jakikolwiek głupio to nie brzmi to podoba mi się wzór materiału
@Chlodny_Pokerzysta: i jednorazową :D
@Issari: jednym z podpunktów wytycznych jest właśnie nosek więc nie. Ale poza tym punktem są z nimi identyczne.
@a38v: co poza tym co załączone do posta chciałbyś zobaczyć? Postaram się zrobić takie zdjęcie :)
@Bomfastic: @Michalinaaa: @Fizjowypok ale miło (ʘʘ)
@StaryWedrowiec: wszystkie są szyte identycznie jak te tutaj w poście. Na stronę dorzucę też zdjęcia. Wzorów nie ma
@arkagham: 7 sztuk z filtrem i noskiem + paczka filtrów + preferowany ciemny kolor + paczkomat to ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie dziś dotarła do mnie paczka 200 filtrów z Ali, i zastanawiałem się czy nie domówić jeszcze, a jak mam za +/- 20 zł mniej znów czekać prawie 3 tygodnie to Twoja oferta jest o wiele lepsza. W razie co to można będzie jeszcze telefonicznie
@mORGANInter: w maseczce z filtrem masz zrobioną kieszonkę na dodatkowy filtr. Możesz wziąć te z oferty OPa, zamówić sobie gdzieś w necie, lub kombinować produkcję samemu.
@mORGANInter: maski ktore je maja dokladnie ten sam filtr zalaczony, ktory mozna kupic w paczce 100 sztuk. Sa one wymienne :)
@yabols: pod ręką mam tylko fotę maseczki z noskiem w dziewczynkowym wzorze :)
@Taczyk: sto lat, proszę pana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@b7kj: będzie można, dopiero po potwierdzeniu zamówienia wysyłam dane do przelewu
@Lapidarny: wiesz, może i głupota, ale tego wymaga nawet
Pobierz arkagham - @mORGANInter: maski ktore je maja dokladnie ten sam filtr zalaczony, ktory...
źródło: comment_15864428712ikU6eHk5pLGcGiWjt4HeO.jpg