Wpis z mikrobloga

Od czwartku zakrywanie twarzy przy wyjściu z domu staje się obowiązkowe. Przybywam z pomocą - #rozdajo 5 MASECZEK BAWEŁNIANYCH WIELOKROTNEGO UŻYTKU ()
Są to najwyższej jakości maseczki szyte zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia dot. maseczek niemedycznych (link do wytycznych). Posiadają usztywniony nosek, kieszeń na wymienny filtr, a szyte są na najwyższej jakości bawełnie z atestem OEKO-TEX. Losowanie jutro o 20:00, udział biorą wszyscy włącznie z zielonkami zarejestrowanymi do wczoraj.

Jeśli ktoś nie chce liczyć na łut szczęścia, może takie maseczki kupić u mojego różowego przez stronę SzyteZPasja.pl za 9zł/sztuka (a nawet taniej w wersji bez noska). Posiadamy również filtry fizelinowe 4-warstwowe w cenie 40zł/100 sztuk.

Wystawiamy faktury VAT, jeśli chcesz zabezpieczyć swoją firmę, daj znać - przy dużych zamówieniach możemy negocjować cenę (choć niewiele, bo marże mamy bardzo niskie).

Na zdjęciu maseczka w wersji "bez noska", z noskiem wygląda w zasadzie identycznie, posiada jedynie jeden szew więcej w górnej części.

#koronawirus #zadarmo
Pobierz arkagham - Od czwartku zakrywanie twarzy przy wyjściu z domu staje się obowiązkowe. P...
źródło: comment_1586433831lLD8jLs4MC0XkbIEhWOm5r.jpg
  • 95
@me_cenas: piszę z głowy bo nie mam linijki pod ręką ale do 15x10 spokojnie powinny wchodzic, te 10 to max na maseczce zlozonej, po rozwinieciu zakladek to tam nawet 15x15 powinno wejsc ale kwestia estetyki i wygody wtedy. Przypomnij sie na priv prosze jak potrzebujesz dokladnych wymiarow kieszonki, wieczorem zmierze
@terwer358: oczywiscie! az by mi bylo smutno jakbys je wyrzucil po jednym razie () mozna prac, jedyne na co trzeba uwazac to pranie w pralce maseczek z drucikiem - nie mówię że nie można, moja to przeżyła bez uszczerbku, ale zaznaczam że na własną odpowiedzialność bo nigdy nie wiadomo gdzie ten drucik wlezie
@jacuss: wzory sa codziennie, a czesto i co godzine inne. w
Ja pierdziele ludzie, co tu się dzieje, ja liczyłem na 200 plusików a nie 2000 (ʘʘ)
Skrzynka z zamówieniami też pęka w szwach, obiecuję że będziemy robić wszystko żeby wyrabiać się w logicznych terminach!