Wpis z mikrobloga

@bungaBunga: nie, ale widze miedzy czy sie stoi, czy sie lezy (praca na panstwowym), a prywatnym. To pierwsze nie dziala, potem mamy lekarzy, co niby lecza, ale w sumie nie i matematyczki, ktore tlumacza liczby parzyste w jakies sobie tylko znane sposoby.
  • Odpowiedz
Błagam, nie chcielibyście zobaczyć co wysyłają w mailach z odpowiedziami i pytaniami sami uczniowie i ich rodzice. Poziom zinformatyzowania w tym kraju to dno. Braki w konwersji plików z docx do pdf i odwrotnie, nieumiejętność korzystania z darmowych opcji google docs, że nie wspomnę o tworzeniu prostych tabelek. Brak umiejętności wysłania zwykłego dokumentu w formie skanu czy zdjęcia, nierozumienie prostych wytycznych do tego jak ma wyglądać arkusz z odpowiedziami, że już nie
  • Odpowiedz
@ZeT_: Żona jest nauczycielką, większość starszych nauczycieli nie umie uzupełnić dziennika elektronicznego a co dopiero udostępnić jakiegoś pliki. Myślicie że inne osoby nie miałyby z tym problemu, niezależnie od wieku czy od tego gdzie pracują.
  • Odpowiedz
ja wczoraj byłem u jednej bo nie mogła pdfów otwierać i i pptx

łatwa kasa za zainstalowanie foxitreadera ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Maou: Miałem kilka razy takie naprawy - drukarka nie działa (to było coś przed rokiem 2000). Pierwszy raz w życiu miałem konfigurować drukarkę... Siadam, drukarka nie drukuje, ale też żadna kontrolka się nie świeci. Włączam do prądu, cyk - drukuje poprawnie. To była szybka naprawa
  • Odpowiedz
nie zdziwiłbym się gdyby to nie był fejk


@PozwuulZasnocMi:

Żona jest nauczycielką, większość starszych nauczycieli nie umie uzupełnić dziennika elektronicznego a co dopiero udostępnić jakiegoś pliki


@chaseR_87: mnie nadal najbardziej bawia doktorzy informatyki ktorzy po latach na uczelni musza wolac pana miecia bo rzutnik nie wiadomo jak dziala
  • Odpowiedz
@PozwuulZasnocMi: Co w tym dziwnego?Wielu ludzi chce używać komputera tak jak kiedyś używało się radia czy magnetofonu
Wciskasz guzik i masz efekt.Tak w komputerze klikają kopiuj i przenoszą uważając że przenoszą informację a nie sam adres i techniczne parametry linku.Sam się na tym złapałem jak po raz pierwszy chciałem przesłać link na mesengera.Wyświetliło się kilkanaście linijek znaków zamiast krótkiego video.Musiałem poczytać jak to się robi prawidłowo.Uważam że systemy operacyjne ciągle są
  • Odpowiedz
Luzik z tymi maturami w tym roku. Jak będą robić je na takim poziomie jakim pokazują w TV to wystarczy byle co zaznaczać żeby mieć chociaż 75%
  • Odpowiedz
@ZeT_: z jednej strony można śmiać się ze "starszych ludzi", ze nie potrafią w internety z drugiej połowa wykopków nie potrafi ugotować najprostszego obiadu i na co dzień zajada się pryncypałkami, parówkami i od święta jajochlebkiem. Pytanie kto jest większym przegrywem i nieudacznikiem?
  • Odpowiedz
Jak ktos z nich nie ma syna czy córki w domu, to kto im wytłumaczy?


@Coario: może przełożony który żąda od nich wykonywania pracy w taki, a nie inny sposób? Co za problem przeszkolić swojego pracownika do wykonywania powierzonych mu obowiązków? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szymkov. Mnie w licbazie zawołał informatyk, który nie mógł sobie poradzić z instalacją dyktafonu cyfrowego. Wystarczyło podpiąć pod USB i dać 3 razy dalej. Ogólnie cale lekcje graliśmy w dsj albo quake 2 bo nic nas nie umiał nauczyć.
  • Odpowiedz