Wpis z mikrobloga

Mam przeogromną bekę, z "samców alpha" którzy będąc fizycznie nieatrakcyjnymi odstawiają cyrki na kółkach po to, by "zdobyć" przeciętną/brzydką dziewczynę i uważają się za lepszych od diviarzy. Klieni #roksa według nich są przegrywami bo wolą bez robienia z siebie pajaca, sprawić sobie przyjemność z kobietą która ich pociąga seksualnie.

Ja, pomimo bycia 25 letnim prawikiem NIE WYOBRAŻAM sobie seksu z dziewczyną która mnie nie pociąga. Dlatego nie uważam się za zdesperowanego. Desperacja to stan w którym, komuś czegoś tak bardzo brakuje, że jest w stanie zrobić wszystko by to dostać. Ja czegoś takiego nie odczuwam. Mi podobają się jedynie 5% kobiet i są to kobiety nie z mojej ligi. Za nic w świecie, nie zgodziłbym się na związek z kimś kogo nie uważam za atrakcyjnego, tylko dlatego żeby nie być sam.

Jeżeli ożeniłeś się z kobietą do której nic nie czujesz (ani pociągu seksualnego ani uczucia) tylko dlatego bo:
-Co ludzie powiedzą?
-Co rodzina powie?
-Bo "już czas"
-Bo "taka kolej rzeczy"

To jesteś największym przegrywem świata. Dałeś sobie wmówić, że związek/ rodzina to coś co daje szczęście i bez czego nie można być szczęśliwym. Dałeś sobie wyprać mózg.

Ilu znam ludzi w związkach to ŻADEN z nich nie ma bazowego poczucia szczęścia na poziomie wyższym niż ja.
Sprawę częstotliwości rozwodów i tego, że mężczyzna zostaje okradziony w majestacie prawa, przemilczę.
@programista1992 @TestoDepot Możecie być zainteresowani.
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #seks #takaprawda #divyzwykopem
Pobierz
źródło: comment_1585560625KorBJsWvVGtQx8tBfcoGKZ.jpg
  • 297
@Blackpill_RAW: cale Twoje wypociny to zawsze opinia (niepochlebna) na temat ludzi (grupy), ewentualnie jeszcze kilka opinii nt (domniemanych) opinii.

Pudelek ma wyższy poziom, oni tam dyskutują o wydarzeniach.

PS. Kogo obchodzi, ze Tobie sie podoba 5% kobiet? Jestes narcystycznym mizoginem i serio swiat jebia Twoje uposlezdenia emocjonalne ani to ze potrzebujesz dziewczyny na pokaz. Czy ewentualnie masz niskie libido/tescia/zahamowania, ze bzykniesz... (oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Blackpill_RAW: jest cale pokolenie narcyzow bez ojcow. A ten portal to ich kopalnia.

Uderzylo mnie to ze szydzisz w tym poscie z tych ktorzy i tak juz sa przegrywami.

Domyslam sie ze nie masz zbyt wiele empatii, ale zrozum ze nie kazdy ma tak niskie libido zeby mu sie 5% kobiet podobalo. Jak komus #!$%@? jaja od tescia to mysl o tym ze druga istota ma cycki (I tzipe!) dominuje zwykly
@Blackpill_RAW:

dziewczynę i uważają się za lepszych od diviarzy.

Piszesz jakby to był jakiś powszechnie znany fakt, a prawda jest taka, że w większości wypadków nie myślą o nich nic.

Klieni #roksa według nich są przegrywami

Nie, to ty sie za niego masz i wydaje ci sie, że inni myśla jak ty. A prawda jest taka sama jak wyżej.

Mi podobają się jedynie 5% kobiet

To jesteś bardziej wybredny niż #
ak komus #!$%@? jaja od tescia to mysl o tym ze druga istota ma cycki (I tzipe!) dominuje zwykly tok myslenia i przycmiewa rzeczywistosc).


@InterferonAlfa_STG: Cieszę się niezmiernie, że nie należę do takich ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet nie wiesz jak bardzo. Wielu moich znajomych z gimnazjum ma już dzieciaka z wpadki z dziewczynami z totalnych patologii, nie odpowiedzialnych, nie nadających się na założenie rodziny. I
@Blackpill_RAW > "zdobyć" przeciętną/brzydką dziewczynę i uważają się za lepszych od diviarzy. Klieni #roksa według nich są przegrywami
Już Ci tłumacze - bo wyrwanie to sztuka, a zapłacić może każdy glupi

To jesteś największym przegrywem świata. Dałeś sobie wmówić, że związek/ rodzina to coś co daje szczęście i bez czego nie można być szczęśliwym. Dałeś sobie wyprać mózg.


Czyli jak jest szczęśliwy w związku i z rodziną to ma to wszystko rzucić
@Blackpill_RAW: No bo przecież nie można działać wbrew prymitywnym instynktom i nie można zmienić swoich preferencji ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak serio - to, że kobieta/mężczyzna nie jest w 10% najbardziej atrakcyjnych, to już sprawia, że nie można uprawiać seksu? Z takim podejściem, to mnie nie dziwi, że jesteś 25 letnim prawikiem. Problem pojawia się, że zamiast przyjąć to, co macie i maksymalizować swoje szanse na
"samców alpha" którzy będąc fizycznie nieatrakcyjnymi odstawiają cyrki na kółkach po to, by "zdobyć" przeciętną/brzydką dziewczynę i uważają się za lepszych od diviarzy


@Blackpill_RAW: #bekazpodludzi. Każdy wie, że nie ma czegoś takiego jak zdobywanie - albo się podobasz i zaruchasz albo się nie podobasz i nic tego nie zmieni, żadne pajacowanie, co najwyżej stracisz rigcz.
W ogóle co to jest za kategoryzowanie - ruchałem nie za pieniądze to jestem lepszy
tyle jest warta gadka o szukaniu w "swojej lidze". Ani ty tak naprawdę nie będziesz zadowolony, ani ona. Nawet mało atrakcyjne kobiety chcą chada. Nawet mało atrakcyjni faceci chcą ładnych kobiet. To, że ktoś jest mniej urodziwy nie obliguje go do tego, że mają mu się podobać inni brzydcy XD.


@TestoDepot: święte słowa i dlatego nie ma co sluchac tego typu rad ( ͡° ͜ʖ ͡°)