Wpis z mikrobloga

Była sobie spokojna niedziela...
Odwiedziła z rana nas ciocia i tak se gadamy i jakoś temat spadł na wydatki i mówi do mnie, że chodzę do pracy i na nic nie wydaję bo z rodzicami mieszkam to pannicę bym sobie znalazł jaką, żeby dzieci były. To ja mówię, że nie dla mnie to poza tym wolę wydawać pieniądze na lego i gierki, to ta do mnie, że jak to, przecież gierki nie mogą być drogie. To ja ją wyprowadziłem z błędu i mówię, że kupiłem ostatnio grę (diablo 4), za ponad 400 złotych. Jak to mame usłyszała to furia, że chłop ponad 26 lat i sobie gierki i klocki jak dziecko kupuje...
No #!$%@? zajebcie mnie, jak mam być normalny jak taki cyrk mam w domu. Już chuop nie może wydać własnych pieniędzy na rzeczy którymi żadnej krzywdy nie robię ehh I jeszcze to porównywanie do rówieśników co to totalne menele, ale wyżej w drabinie społecznej od poczciwego chuopa bo wpadka w wieku 19 lat i mają gówniaka xD

#przegryw #zalesie #patologiazewsi
W.....a - Była sobie spokojna niedziela...
Odwiedziła z rana nas ciocia i  tak se gad...

źródło: 51vaiv

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@WedkaKrillsona
Spierdoks kupuje sobie gierki i LEGO: duże dziecko, dorośnij, jakie #!$%@? hobby, kasę na zabawki wydaję XD
Chad wydaje na LEGO i giereczki: o jakie fajne hobby, pogramy razem, Jezu ale jesteś wyluzowany, super spędzanie czasu.
  • Odpowiedz
  • 24
@WedkaKrillsona:

To trzeba było odpowiedzieć, że klocki lego i gierki nie #!$%@?ą się do tego co robisz z pieniędzmi w przeciwieństwie do starych bab.
  • Odpowiedz
@WedkaKrillsona: a jak ja się mam przyznać ze nie mam oszczędności jak mama mówi, pewnie już 30kola jest, a j wydaje na gierki battle passy i części do auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WedkaKrillsona: Chłopcy wydają kasę na LEGO, figurki i gierki. Mężczyźni wydają kasę na narzędzia, karnet na siłownię, porządne buty i koszulę. Twoja kasa wydawaj ja na co chcesz ale nie dziw się, że ludzie potem patrzą na Ciebie jak na chłopca, a kobiety to już w ogóle jak na przegrywa. Takie prawda.
  • Odpowiedz
@WedkaKrillsona: #!$%@?ć te sztywne normy społeczne


@Gilboa: no normy takie że gierki w wieku 20 paru lat to dziecinne bo pokolenie dzisiejszych 50 latków nie jest w stanie zrozumieć że w cywilizowanym świecie gdzie nie było komuny i biedy to ich rówieśnicy nawet i starsi #!$%@?ą w gierki bo potrafią korzystać z konkutera.
Jakby OP tak wydawał 700ziko na miecha na fajki to już by im nie przeszkadzało bo zaciąganie
  • Odpowiedz