Wpis z mikrobloga

Mam przeogromną bekę, z "samców alpha" którzy będąc fizycznie nieatrakcyjnymi odstawiają cyrki na kółkach po to, by "zdobyć" przeciętną/brzydką dziewczynę i uważają się za lepszych od diviarzy. Klieni #roksa według nich są przegrywami bo wolą bez robienia z siebie pajaca, sprawić sobie przyjemność z kobietą która ich pociąga seksualnie.

Ja, pomimo bycia 25 letnim prawikiem NIE WYOBRAŻAM sobie seksu z dziewczyną która mnie nie pociąga. Dlatego nie uważam się za zdesperowanego. Desperacja to stan w którym, komuś czegoś tak bardzo brakuje, że jest w stanie zrobić wszystko by to dostać. Ja czegoś takiego nie odczuwam. Mi podobają się jedynie 5% kobiet i są to kobiety nie z mojej ligi. Za nic w świecie, nie zgodziłbym się na związek z kimś kogo nie uważam za atrakcyjnego, tylko dlatego żeby nie być sam.

Jeżeli ożeniłeś się z kobietą do której nic nie czujesz (ani pociągu seksualnego ani uczucia) tylko dlatego bo:
-Co ludzie powiedzą?
-Co rodzina powie?
-Bo "już czas"
-Bo "taka kolej rzeczy"

To jesteś największym przegrywem świata. Dałeś sobie wmówić, że związek/ rodzina to coś co daje szczęście i bez czego nie można być szczęśliwym. Dałeś sobie wyprać mózg.

Ilu znam ludzi w związkach to ŻADEN z nich nie ma bazowego poczucia szczęścia na poziomie wyższym niż ja.
Sprawę częstotliwości rozwodów i tego, że mężczyzna zostaje okradziony w majestacie prawa, przemilczę.
@programista1992 @TestoDepot Możecie być zainteresowani.
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #seks #takaprawda #divyzwykopem
B.....W - Mam przeogromną bekę, z "samców alpha" którzy będąc fizycznie nieatrakcyjny...

źródło: comment_1585560625KorBJsWvVGtQx8tBfcoGKZ.jpg

Pobierz
  • 297
@InterferonAlfa_STG: Nie wiem jaki ma cel wyciąganie tego co napisałem z kontekstu. Powiedziałem prawdę i tylko prawdę. Życie zgodnie z tym co się czuje i robienie tego na co się ma ochotę a nie tym co nakazuje otoczenie jest najlepszą drogą do szczęścia. Trzeba być egoistą i skupiać się na swoich potrzebach żeby być szczęśliwym na tym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@InterferonAlfa_STG: No bo niby nie wiem, na co ja mam się leczyć. Czuje się ogólnie szczęśliwy. Nie mam depresji i nie płacze w poduszkę. I nie, nie mówię tego żeby wygrać dyskusję, tylko serio nie wiem czy i jaki ja mam problem. Nie wiem czy i co mnie dręczy w życiu
I nie, nie mówię tego żeby wygrać dyskusję


@Blackpill_RAW: wiem, dlatego z ja z Toba prowadze.

Psychoterapia nie leczy, bo leczy sie choroby (psychiczne, w psychiatruku, przez psychiatre).
Psychoterapie można porównać do rehabilitacji, fizjoterapii.

Tak jak mówisz, nie masz żadnych chorób psychicznych. Więc nie masz powodów do leczenia.
Psychika moze byc jak skostniałe stawy, przykurczone mięśnie, ktorymi ciezko poruszac.

Przez odpowiedni proces mozesz to rozruszac i wejsc w zakresy ruchow, ktore
@Blackpill_RAW: a tak juz mowiac subiektywnie.
To co tydzien spotykasz sie z druga osoba, ktora ma profesjonalne przygotowanie do tego co robi (rozni sie tym od przyjaciol) i przez ta godzine skupia sie tylko na Tobie. (Ciezko obarczac przyjaciol takim wysilkiem, nie na tym polega przyjazn).

Rozmawiasz tak co tydzien z psychologiem opisujac moj swoj proces myslowy...

Jakie z tego plyna korzysci? Taka pierwsza najbardziej oczywista to ze po 3-4 tygodniach