Wpis z mikrobloga

Mam przeogromną bekę, z "samców alpha" którzy będąc fizycznie nieatrakcyjnymi odstawiają cyrki na kółkach po to, by "zdobyć" przeciętną/brzydką dziewczynę i uważają się za lepszych od diviarzy. Klieni #roksa według nich są przegrywami bo wolą bez robienia z siebie pajaca, sprawić sobie przyjemność z kobietą która ich pociąga seksualnie.

Ja, pomimo bycia 25 letnim prawikiem NIE WYOBRAŻAM sobie seksu z dziewczyną która mnie nie pociąga. Dlatego nie uważam się za zdesperowanego. Desperacja to stan w którym, komuś czegoś tak bardzo brakuje, że jest w stanie zrobić wszystko by to dostać. Ja czegoś takiego nie odczuwam. Mi podobają się jedynie 5% kobiet i są to kobiety nie z mojej ligi. Za nic w świecie, nie zgodziłbym się na związek z kimś kogo nie uważam za atrakcyjnego, tylko dlatego żeby nie być sam.

Jeżeli ożeniłeś się z kobietą do której nic nie czujesz (ani pociągu seksualnego ani uczucia) tylko dlatego bo:
-Co ludzie powiedzą?
-Co rodzina powie?
-Bo "już czas"
-Bo "taka kolej rzeczy"

To jesteś największym przegrywem świata. Dałeś sobie wmówić, że związek/ rodzina to coś co daje szczęście i bez czego nie można być szczęśliwym. Dałeś sobie wyprać mózg.

Ilu znam ludzi w związkach to ŻADEN z nich nie ma bazowego poczucia szczęścia na poziomie wyższym niż ja.
Sprawę częstotliwości rozwodów i tego, że mężczyzna zostaje okradziony w majestacie prawa, przemilczę.
@programista1992 @TestoDepot Możecie być zainteresowani.
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #seks #takaprawda #divyzwykopem
B.....W - Mam przeogromną bekę, z "samców alpha" którzy będąc fizycznie nieatrakcyjny...

źródło: comment_1585560625KorBJsWvVGtQx8tBfcoGKZ.jpg

Pobierz
  • 297
  • Odpowiedz
Gdybys mial o czym pogadac z taka laska to mialbys szanse na relacje. Nie mowie zeby to byla relacja romantyczna ani seksualna, ale kto wie...


@InterferonAlfa_STG: ja mam np znajome w ciul bogatsze niż ja, a biedy nie klepie. Fajne osoby ogółem. Ale nic więcej z tego nie wyniknie ani z bogatą ani z biedną bo po prostu takie wysrubowane wymagania co do wyglądu dzisiaj mają.
  • Odpowiedz
Szukasz wyjaśnienia wszędzie ale nie w wyglądzie.


@Blackpill_RAW: skoro udalo mi sie wyrwac dziewczyne 7/10 bezposrednio po wyjsciu ze szpitala onkologicznego, bez wlosow, bez brwii i rzęs, ze spuchnietym od sterydow cialem to mam w sobie przekonanie ze bez wygladu tez mozna dac rade
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: kompletnie nie interesował mnie jej charakter ani to co miała do mnie do powiedzenia, nie mam żadnych negatywnych emocji związanych z tą osobą jeśli chodzi o jej zachowanie. Popełniłem po prostu błąd, że zaniżyłem swój standard atrakcyjności z powodu wysokiego libido i już nigdy więcej tego nie zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@looksdontmatter: czyli nie miales relacje z osoba tylko z cialem. Jesets uposledzony emocjonalnie.
Sam na tym #!$%@? wyszedles. Gdybys poznal ta osobe to obrzydzilaby Cie jeszcze bardziej (odpuscilbys) lub spodobala Ci sie minimalnie jako osoba i kac bylby mniejszy.

Nie zebym ocenial, zeby mi sie to nigdy nie przytrafilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Wszystko zajebiscie, tylko poniewaz brakuje ci doswiadczenia to nie ogarnales jeszcze dwoch podstawowych prawd... Seks to nie swieto, dla niektorych ludzi to jak picie herbaty, a nie kazdy pije herbate tylko wtedy gdy znajdzie szklanke ktora mu sie podoba. Seks to nie tylko zaspokojenie ego, ale i libido, ktore u ciebie nie funkcjonuje.
Druga, to to ze kobiety z wiekiem robia sie mniej wybredne - nastolatki maja miliony zastrzezen, trzydziestki
  • Odpowiedz
To jesteś największym przegrywem świata. Dałeś sobie wmówić, że związek/ rodzina to coś co daje szczęście i bez czego nie można być szczęśliwym. Dałeś sobie wyprać mózg.

Ilu znam ludzi w związkach to ŻADEN z nich nie ma bazowego poczucia szczęścia na poziomie wyższym niż ja.


@Blackpill_RAW: ale kim ty jesteś żeby wmawiac innym co im daje szczęscie a co nie, wieli ludzi bierze byle jaką kobiete i żeni się żeby
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: Ja nie mówię tutaj o tym że charakter nie ma znaczenia. Po prostu w tamtej osobie tego nie szukałem. Charakter i wizja dłuższego spotykania się z kimś, zaczyna mieć dla mnie znaczenie od pewnego poziomu atrakcyjności. Tak to mam to kompletnie gdzieś, niektóre kobiety podobają mi się tylko na tyle, żeby wystrzelić i zapomnieć. Tak samo działa to w drugą stronę.
  • Odpowiedz
ale co ty czyli autysta wymyślający brednie pokroju "skullmoggingu" bojący się odezwać do innego człowieka może o tym wiedzieć


@OddajButa123: Brednie o "skullmoggingu" to jakbyś nie zawuwazył robienie jajec. Nikt na poważnie do tego nie podchodzi. Ja po prostu mam przeogromną bekę z tego.
A to, że mam takie a nie inne upodobania i jestem introwertykiem to serio moja wina? Atrakcja jest predestynowana.
  • Odpowiedz
@kamil150794: nie ma czegoś takiego jak za darmo. Tak, takie coś jak randki, wyjścia, dojazdy - to też kosztuje.
Inb4 - ''ale ty też oglądasz ten film z nią/jesz tą szamę w restauracji etc.'' - ma to jeszcze sens jak ktoś autentycznie ma ochotę na coś takiego, choć i tak ponosi koszt i tak. Ale w sytuacji jak ktoś chce samo ruchanie to jaki w tym sens?
Dlaczego? Dlatego, że nawet
  • Odpowiedz
Brednie o "skullmoggingu" to jakbyś nie zawuwazył robienie jajec. Nikt na poważnie do tego nie podchodzi. Ja po prostu mam przeogromną bekę z tego.


@Blackpill_RAW: najgłupsza internetowa wymówka po napisaniu czegoś idiotycznego, "ja sobie tylko żartuje, hehe" albo "przecież ja trolluje ;DDDD"
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Nie widze logiki w zwracaniu uwagi na innych i to co mysla inni. Wszystko co zrobisz bedzie mialo jakichs oponentow, przeskadzaczy, wyszydzaczy. Jesli robisz to dla siebie i jestes z siebie zadowolony, to sama postawa zamkniesz im japy jesli ci na tym zalezy.
  • Odpowiedz