Wpis z mikrobloga

Mam przeogromną bekę, z "samców alpha" którzy będąc fizycznie nieatrakcyjnymi odstawiają cyrki na kółkach po to, by "zdobyć" przeciętną/brzydką dziewczynę i uważają się za lepszych od diviarzy. Klieni #roksa według nich są przegrywami bo wolą bez robienia z siebie pajaca, sprawić sobie przyjemność z kobietą która ich pociąga seksualnie.

Ja, pomimo bycia 25 letnim prawikiem NIE WYOBRAŻAM sobie seksu z dziewczyną która mnie nie pociąga. Dlatego nie uważam się za zdesperowanego. Desperacja to stan w którym, komuś czegoś tak bardzo brakuje, że jest w stanie zrobić wszystko by to dostać. Ja czegoś takiego nie odczuwam. Mi podobają się jedynie 5% kobiet i są to kobiety nie z mojej ligi. Za nic w świecie, nie zgodziłbym się na związek z kimś kogo nie uważam za atrakcyjnego, tylko dlatego żeby nie być sam.

Jeżeli ożeniłeś się z kobietą do której nic nie czujesz (ani pociągu seksualnego ani uczucia) tylko dlatego bo:
-Co ludzie powiedzą?
-Co rodzina powie?
-Bo "już czas"
-Bo "taka kolej rzeczy"

To jesteś największym przegrywem świata. Dałeś sobie wmówić, że związek/ rodzina to coś co daje szczęście i bez czego nie można być szczęśliwym. Dałeś sobie wyprać mózg.

Ilu znam ludzi w związkach to ŻADEN z nich nie ma bazowego poczucia szczęścia na poziomie wyższym niż ja.
Sprawę częstotliwości rozwodów i tego, że mężczyzna zostaje okradziony w majestacie prawa, przemilczę.
@programista1992 @TestoDepot Możecie być zainteresowani.
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #seks #takaprawda #divyzwykopem
B.....W - Mam przeogromną bekę, z "samców alpha" którzy będąc fizycznie nieatrakcyjny...

źródło: comment_1585560625KorBJsWvVGtQx8tBfcoGKZ.jpg

Pobierz
  • 297
@InterferonAlfa_STG: jak byś się nie zachowywał, zostaniesz najwyżej kolega jeśli nie jesteś atrakcyjny fizycznie.

Rośnie może w takim sensie społecznym, że będziesz miał np więcej znajomych.
Ale bez wyglądu to wszystko z dala od łóżka.
Poszedłbys do łóżka z laska, która jest bardzo średnia ale ma silną rame czy tam inny fajny charakter?

A poszedłbyś do łóżka z laska która nie ma zakoli albo ma dobrze zarysowana szczękę? Bo to usilnie
@Blackpill_RAW: czyli jestes dokladnie tym o czym mysla normiki i bluepille wyobrazajac sobie przegrywa.


@Dziki_Nomad: Nie moja wina, że nie jestem odpadem genetycznym a moją atrakcję wzbudza tylko nikły procent kobiet. Poza tym biorąc pod uwagę całe zycie to ja nie uważam się za przegrywa.
@Blackpill_RAW: Kiedyś z powodu dużego ciśnienia, zabrałem się za dziewczynę dla której musiałem przymknąć oko na niektóre jej mankamenty. Po czasie, żałuje tego co zrobiłem i jeśli mógłbym to chciałbym wymazać całą tą znajomość. Na samą myśl biorą mnie odruchy wymiotne i od tej pory nigdy nie zaniże swoich wymagań, czasami opcja "ręka" jest lepszym rozwiązaniem niż wkładanie w byle co.