Wpis z mikrobloga

Wsparcie dla pracowników i przedsiębiorców:
Dania - 75% wynagrodzenia pracowników (w tym firm z sektora prywatnego) pokryje państwo, zawieszenie rachunków
Holandia - 90% wynagrodzenia dla pracowników pokryje państwo, zawieszenie rachunków za prąd i wodę na 3 miesiące
Francja - 500 mld euro dla firm i pracowników, zawieszenie podatków (ZUS itd.), opłat za prąd, wodę, gaz
Niemcy - od 5 do 15 tys. euro w Bawarii dla samozatrudnionych, wniosek online, 550 mld euro na wsparcie dla firm i pracowników
USA - 1000$ dla każdego Amerykanina, 1 bilion dolarów na wsparcie dla firm i pracowników
Polska - pożyczka do 5 tys. złotych, ODROCZENIE (spłata na raty) ZUS, 40% wynagrodzenia może pokryć państwo

#koronawirus #ekonomia #polska #francja #dania #holandia #niemcy
Antiax - Wsparcie dla pracowników i przedsiębiorców:
Dania - 75% wynagrodzenia praco...

źródło: comment_1584529747OLgvfoJnkxV6u348zu26RI.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@Antiax: a a a ale pamiętajmy, na zachodzie SOM LEWAGI, nie to co nasz najpiękniejszy rząd kurdupla i jego przydupasków.
Jak teraz, w tych wyborach ludzie nie wykorzystają okazji, aby wybrać innego prezydenta, niż Mr Długopis, to ten kraj chyba sam się, własnymi rękami, skaże na zagładę i #!$%@? tego, co udało się wypracować przez ileś lat.
  • Odpowiedz
@Antiax: #!$%@?, u mnie juz cos zagaduja, ze nie bedzie na wyplaty, bo szef zakupil w #!$%@? towaru, a klienci jeszcze nie zaplacili, bo wzieli tyle, ze az im przesuneli termin splaty xDDD

a niektorzy chcieli premie za zrobienie 2 miesiace w jeden ahahahahah
  • Odpowiedz
@SiDi: przecież jeśli PiS rozjebuje to znaczy, że już to ludzie dostali. Co w tym złego? Ja tam wolę dostawać pieniądze kiedy są, a nie kiedy potrzebuję.
  • Odpowiedz
Aż dziwię się, że niektórzy z PiS starają się bronić tego programu. To nie żadna tarcza, tylko jakaś pseud-#!$%@? nie wiadomo co.
W tym programie nie ma ani jednej dobrej decyzji, poza otwartymi niedzielami, co w samo w sobie jest paradoksem, bo przezcież przedsiębiorcy nie tracili na zamkniętej niedzieli.
No dobra 2000 brutto dla śmieciówek jestem jakoś w stanie zrozumieć.
  • Odpowiedz