Wpis z mikrobloga

1. Bądź po studiach.
2. Wyjedź do UK do pracy na zmywaku.
3. Nie płać podatków ani składki na NFZ w Polsce.
4. Polska to Janusze i cebulactwo, #!$%@?ć PiS.
5. O, wirus.
6. Dowiedz się, że Wielka Brytania ma to w dupie.
7. Zapisz się do #lotdodomu, wróć do Polski i zapisz się do NFZ.
8. Rozchoruj się i leć do szpitala, niech NFZ mnie ratuje!
9. Profit.

#koronawirus #2019ncov #epidemia #zaraza #nfz #podatki #wielkabrytania
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siwy92: te 600 zł akurat nie było z UK (chyba, nie zarejestrowałem). Z USA jest chyba 2.5 tys.

każdy kto jest emocjonalnie przywiązany do tego chlewu obsranego gównem to wróci tu bez względu na wszystko


Zwłaszcza jak do szpitala trzeba iść, a w kraju rezydencji to niedostępne lub w *uj drogie.
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada Dla niego wszyscy co wyjechali są po podstawówce, do najprostszej pracy, najczęściej niepiśmienni ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie ma pojęcia jaka masa pieniędzy jest słana do Polski. Nie podam danych bo nie mam loginu do instytutu danych z dupy ( ͡ ͜ʖ ͡)

@GajowyBoruta z dentysty w Polsce korzystam prywatnie. I dlatego do niego przylatuje bo na głowę bije gabinety
  • Odpowiedz
Teraz składki będziesz płacił. I jak nie pracujesz to samemu płacisz za NFZ to nie są też małe pieniądze.


@chwila: Albo zapiszesz się na mamę, żonę czy brata. Albo zgłosisz się jako bezrobotny i ZUS będzie za Ciebie płacił. A jak koronawirus odpuści to wrócisz do UK i dalej będziesz pieprzył o polackości i cebulactwie.
Sens składki zdrowotnej jest taki, ze płacisz przez N lat, czy jesteś zdrowy czy chory,
  • Odpowiedz
  • 2
@GajowyBoruta: a tak ogólnie to prezentujesz tragiczne, średniowieczne myślenie. W czasach globalizacji, gdy ludzie rodzą się w jednym kraju, kształcą w drugim, pracują w trzecim i na końcu umierają w czwartym. A ty wyskakujesz ze swoim nacjololo "całe życie w tym syfie siedzę, więc jestem lepszy kwik kwiik".

Ogarnij się.

Polski obywatel może legalnie przyjechać do kraju, więc to robi. U #!$%@? ci do tego.
Wątpię, aby ktokolwiek chciał to
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wiem, nie handluję. Ale Polsat juz puszczał januszy, którzy narzekali, że drogo. "W rjanajrze miałem za 140 zł, a rządowym to będzie 600. Nie mogli kilka dni wcześniej uprzedzić?" Aż szkoda tego komentować.


@GajowyBoruta: sam jesteś #!$%@? Januszem jak nie rozumiesz, że niektórzy mieli zarezerwowane loty z dużym wyprzedzeniem i nagle zamiast 20 funtów muszą zapłacić 725 złotych.

A wszystko dlatego, bo komuś się w głowie #!$%@?ło i postanowił
  • Odpowiedz
w szpitalu w PL leczenie to izolatka na 2 tygodnie o chlebie i maśle a jak się umiera to respirator jak jest i to wszystko.


Wiesz, że na CAŁYM ŚWIECIE covid-19 leczy się OBJAWOWO (sprawdź co to znaczy w necie). Więc pi razy oko, tak samo wygląda leczenie na całym świecie

Na serio poliniacy są tak oderwani od rzeczywistości że myślą że teraz są super potega :) nikt nie pracuje nad lekiem szczepionka modelem rozwoju epidemii czy analiza odseparowanego wirusa w przeciwieństwie to tego 'gupiego' UK przykładowo


Kolejna
  • Odpowiedz