Wpis z mikrobloga

@GrzegorzPorada: na godz. 16:00 było 22 tys. zdeklarowanych imiennie osób, które chcą wrócić do Polski, pierwszy samolot zdaje się już wylądował, kolejne są planowane na najbliższe dni. Źródło: wywiad z przedstawicielem rządu dla PolsatNews.
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: Nie wiem ilu z nich pracowało na zmywaku ani ilu głosowało czy #!$%@?ło PiS. Jakie to znaczenie? To nie oni utrzymują polski NFZ. Płacą podatki obcemu rządowi, to niech od obcego rządu oczekują pomocy. Czego tu nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@szasznik: jeden #!$%@? PiS, inny PO, inny Biedronia. W sumie gówno mnie obchodzi kto kogo lub z kim się #!$%@?. Obchodzi mnie, że ma #!$%@? na Polskę, a jak trzeba do dentysty czy jest afera z koronowirusem to "polski rządzie pomóż i zapłać", a polski rząd jak idiota robi z tego misję dobroczynną niczym matka Teresa - tylko, że za nasze pieniądze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GajowyBoruta: wielkie my rzeczy. Jesteś obywatelem to masz prawo tak zrobić. Teraz składki będziesz płacił. I jak nie pracujesz to samemu płacisz za NFZ to nie są też małe pieniądze.
  • Odpowiedz
@siwy92: Nie wiem, nie handluję. Ale Polsat juz puszczał januszy, którzy narzekali, że drogo. "W rjanajrze miałem za 140 zł, a rządowym to będzie 600. Nie mogli kilka dni wcześniej uprzedzić?" Aż szkoda tego komentować.
  • Odpowiedz
@GajowyBoruta: za 600 za bilet do polski to chyba debile kupujo. Kto był na zachodzie ten wie że Polska to Europa drugiej kategorii, ale każdy kto jest emocjonalnie przywiązany do tego chlewu obsranego gównem to wróci tu bez względu na wszystko.
  • Odpowiedz