Wpis z mikrobloga

Jak śmieszą, jak bawią Wykopki określające swoją własną atrakcyjność jako 7-8/10.
Zdajecie sobie sprawę, że mężczyzna oceniany przez kobiety średnio na 8/10, dostaje od nich regularną dawkę walidacji? Kobiety regularnie przypominają Chadom, o ich wysokiej wartości którą dla nich stanowią. Od początku mojej "działalności" na Wykopie napisało do mnie już chyba ponad 50 osób. Z tego około 30, prosiło o ocenę atrakcyjności twarzy. Na te mniej więcej 30 osób, tylko 1 oceniłem na 8/10, a więc tylko jedna osoba była Chadem. Ale u niego, serio ciężko było się do czegokolwiek przyczepić. Bardzo duża maskulinizacja twarzy, szeroka żuchwa, prominentne kości jarzmowe, wklęsłe policzki.
Absolutna większość plasowała się w przedziale 4-6, czyli w kategorii "normik".

Kto twierdzi, że jesteś przystojny? Kobiety będące potencjalnymi partnerkami? Czy Ty i Twoja babcia?
Odpowiedz sobie na poniższe pytania:
-Czy kobiety traktują Cię jako kogoś fizycznie dla nich atrakcyjnego?
-Czy masz wrażenie, że pojawiasz się na radarze dziewczyn, ZANIM to Ty do nich zagadasz?
-Czy może jesteś niewidzialny dla kobiet dopóki Ty sam nie wyjdziesz z inicjatywą?
-Czy na ulicy/ w pracy/ na uczelni, dostajesz od kobiet spojrzenia? Kokieteryjne spojrzenia? Spojrzenia które sprawiają, że czujesz się dobrze. Spojrzenia które sprawiają, że czujesz się wartościowym mężczyzną?

To właśnie jest najprostszy test własnej atrakcyjności.( ͡ ͜ʖ ͡)
#wzrost #przegryw #blackpillraw #blackpill ##!$%@? #manlet #bluepill #podrywajzwykopem #tfwnogf #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
B.....W - Jak śmieszą, jak bawią Wykopki określające swoją własną atrakcyjność jako 7...

źródło: comment_1584083085e6bsEJHOqXJJtGrSKHM07k.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackpill_RAW: czyli jak się do mnie uśmiechają na ulicy, same zagadują w klubach itp. to już jestem chadem? Myślałem że to normalna interakcja między ludźmi, które się zdarza każdemu kto się nie użala się nad sobą w piwnicy xd
tak się spuszczacie nad tymi chadami że myślałem że to jakies mityczny zestaw cech, nie do osiagniecia dla zwykłego człowieka (jak faceci których zdjęcia wystawiacie, ci wręcz karykaturalnie przerysowani). A tu
  • Odpowiedz
@mackned: Tak samo jak 90% mężczyzn zawyżasz atrakcyjność swoją i innych. Tak jak pod postem tego OP-a który się żalił, że nie ma brania na tinderze z uwagi na:
-173 cm wzrostu
-20 kg. nadwagi
-linię włosów norwood 7
Pisali mu, że jest przeciętny. Niestety ale w oczach kobiet jest około 3/10 a więc sporo poniżej przeciętnej.
5/10 definiujemy jako przeciętność. To to czego jest najwięcej.
  • Odpowiedz
@MaciasP: Do mnie zdarza się, że zagadują. Rzadko to się zdarza, ale się zdarza. Ilość zainteresowania od kobiet jest wprost proporcjonalna do tego jak wyglądam. Tego należałoby się spodziewać po kimś kto wygląda tak jak ja. Wedle moich standardów jestem 5/10, czyli przeciętny. A mam:
-185 cm
- w miarę zarysowana szczęka
-norwood 2, ale przy dobrej fryzurze nie rzuca się w oczy.

Mam kolegę Chada 8/10 i wielokrotnie widziałem,
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: więc na podstawie przypadku ty+kolega wyciągasz wnioski dla całej populacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kfiatek_na_parapecie: do tego, że nie trzeba wyglądać jak pan ze zdjęcia, żeby prowadzić normalne życie towarzyskie. Może 1/100 000 tak wyglada, a wy to przedstawiacie jakby to była norma. Wejdzie tu jakiś zestrachany mireczek, a wy go ściągnięcie do swojego poziomu i będzie piwniczyl jak Wy, a mógł mieć
  • Odpowiedz