Wpis z mikrobloga

ciekawostka: jesteś turbo #!$%@?


Dziękuję. Podałem tylko fakty. Usłyszeć coś takiego od kogoś takiego jak ty, to tak jak usłyszeć obelgę w stylu "inteligiencik" od osiedlowego, zasikanego menela. W gruncie rzeczy to komplement. Pozdrawiam.

@Mlucek:
@Planeta_odebete2: rozmawiam z tobą językiem twoich kolegów. Dziwnym trafem wszyscy zamykacie kloakę, gdy pada rzeczowa dysputa, więc i tak mi wszystko jedno. Mam nadzieje, że Ci płacą za pisanie takiego syfu, bo sugerowanie, że duda jest w jakimkolwiek calu niezależnym prezydentem, który bohatersko wetuje ustawy dociera właśnie zasikanych meneli o których piszesz. Twój stary, wujek?
rozmawiam z tobą językiem twoich kolegów. Dziwnym trafem wszyscy zamykacie kloakę, gdy pada rzeczowa dysputa, więc i tak mi wszystko jedno. Mam nadzieje, że Ci płacą za pisanie takiego syfu, bo sugerowanie, że duda jest w jakimkolwiek calu niezależnym prezydentem, który bohatersko wetuje ustawy dociera właśnie zasikanych meneli o których piszesz. Twój stary, wujek?


O jakiej rzeczowej dyskusji mówisz? Ja podaję ci suche liczby, ty plujesz żółcią, ściskając pęknięty odbyt.

Nie wiem
Adrianka już nie uratujecie choćbyście się zesrali


Czekaj, jak to było z tymi zakonnicami na pasach?

PS. Sondaże dają zwycięstwo Dudzie, a zwykle ta strona sceny politycznej jest trochę niedoszacowana. Także tego. Pożyjemy, zobaczymy.

Jeśli faktycznie wygrałaby pani następczyni "myśli" premier Kopacz, to będzie mi bardzo przykro. Dlaczego? Bo kurde, kocham swój kraj...

@su1ik:
Hahaha chciałbyś. plucie żółcią to domena marszałka polski - Kaczyńskiego. Liczby są elementem świata arytmetyki, a sk*...two i wsadzanie pawłowicz na sędzię TK to plucie na ten kraj.


Jeszcze raz ci przypomnę. Gościa, który zawetował 9 ustaw, w tym pięć albo sześć przeciw swoim, nazywacie długopisem. Gościa, który zawetował 4, w tym trzy przeciw swoim, nazywacie niezależnym politykiem.

W ogóle, o czym my tu mówimy. Kidawa jest tak niezależna, że jak tylko