Wpis z mikrobloga

To teraz mi POKAŻ PALCEM, gdzie napisałem, że zawetował tyle ustaw PISU, a nie ogólnie USTAW, albo przestań mnie nazywać kłamcą, oszuście i manipulatorze. Wszystko wyżej opisałem dokładnie.


@Planeta_odebete2: a przeczytałeś mój wpis, ze zrozumieniem? Toż masz tam czarno na białym (chyba, że używasz trybu nocnego) - mam szlaczkiem podkreślać? Jeszcze raz:

To twój
Nieszkodnik - > To teraz mi POKAŻ PALCEM, gdzie napisałem, że zawetował tyle ustaw PI...

źródło: comment_15840256685KzEmaZjD7ElpH57Mv0s19.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: a bo ten KONTEKST wymyśliłeś sobie sam. Przepraszam, że nie czytam ci w myślach.

Powiedz, po co miałym kłamać, skoro 5:5 świadczyłoby o podwójnych standardach, a 5:4 to już jest j*banie logiki? Po co? W jakim celu, skoro fakty się sam bronią?
  • Odpowiedz
a bo ten KONTEKST wymyśliłeś sobie sam.


@Planeta_odebete2: przecież ja zacytowałem (masz nawet screen), do jakiej części twojej wypowiedzi się odnoszę. Ty odpowiedziałeś na mój wpis (pierwszy w tej dyskusji). To jest ten kontekst, nic nie musiałem wymyślać. Dalej nie widzisz związku logicznego w naszej dyskusji?

Powiedz, po co miałym kłamać


@Planeta_odebete2: ze względu na poglądy? Bo 9:4 wygląda dużo lepiej niż 5:4? Z niewiedzy?
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik:

Ok, już widzę o co chodzi. Faktycznie nieuważnie przeczytałem twój post. Przepraszam.

Tak jak to wyjaśniałem wyżej i niżej, Bul zawetował MNIEJ ustaw (3 lub 4,jeśli liczymy projekt obywatelski) niż Duda (5). To sprawia, że na miano długopisa zasługuje ten drugi, gdyż 4>5... Yyyyy gdyż ON JEST Z PISU A JAK KTOŚ JEST Z PISU TO MOŻNA STOSOWAĆ PODWÓJNE STANDARDY PISUARZE!!!111
Planeta_odebete2 - @Nieszkodnik:

Ok, już widzę o co chodzi. Faktycznie nieuważnie ...

źródło: comment_1584028719rXs1uMzONBFzULphv44swH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz